Wpis z mikrobloga

Marketing i social media- robisz to źle. I po takim traktowaniu klienta człowiekowi odechciewa się kupować auto tej samej marki. Tldr: kupiłem Octavię vRS z zablokowana funkcją SmartLink (mój wpis na mirko- DLC teraz tez w autach), od tygodnia nie mogę doprosić się informacji o koszcie odblokowania funkcji- jeden Mirek słusznie zauważył ze SmartLink powinien być w standardzie, bo przy mojej opcji wyposażenia znika z konfiguratora, a przy niższych jest właśnie w standardzie. Kolejny zrzut w komentarzach #afera #motoryzacja #carboners #skoda #boldupy #vag #oswiadczenie #socialmedia #marketing #marketinginternetowy
M.....p - Marketing i social media- robisz to źle. I po takim traktowaniu klienta czł...

źródło: comment_eMuhrdIIEgzFaIodPkVOR8EDb0vYANtl.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak nie przeszkadza Ci słabe wygłuszenie


@Max_Sop: @emesc: no i jeśli nie przeszkadza Ci kupowanie samochodu od firmy dopuszczającej się jawnego mijania z prawdą, skoro oszukują z silnikami to czy w pozostałych kwestiach można im zaufać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: z mojej strony vRS spełnia moje wszystkie oczekiwania. Fajnie sie jeździ, ma niezłe kopyto, i jak do tej pory (15tys km) z autem nie dzieje sie zupełnie nic. A mam gdzieś normy emisji;)
  • Odpowiedz
@Max_Sop niestety nie spodziewaj się rzetelnej odpowiedzi. Miałem podobnie z profilem Renault na fv. Czekam na odpowiedź już kilka lat. To są profile, wydmuszki do zbierania atencji. Najlepiej zadzwoń do serwisu gdzie kupiłeś samochód i pewnie powiedzą bez problemu.
  • Odpowiedz
jak do tej pory (15tys km) z autem nie dzieje sie zupełnie nic


@Max_Sop: no fakt, dla VAGa to może być prawdziwe osiągnięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: to juz któreś moje auto z VAG i nigdy na nich nie narzekałem (tak jak na Volvo i Toyoty które miałem). Normy? Uwierz mi ze 10x więcej szkodliwych substancji wylewają z siebie 20letnie, nieserwisowane złomy- czyli co 2-3 auto w Polsce. I to tu powinno sie szukac zmian.
  • Odpowiedz
Uwierz mi ze 10x więcej szkodliwych substancji wylewają z siebie 20letnie, nieserwisowane złomy- czyli co 2-3 auto w Polsce.


@Max_Sop: nie do końca uwierzę bo akurat CO2 to niewielki problem przy emisji choćby NOx.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: tyle że to ma niewiele wspólnego z tym o czym piszę. Ty piszesz o uszkodzonych silnikach np. palących olej czyli problemach który występuje w jakimś procencie pojazdów a ja o planowanym produkowaniu trujących silników które robią to nawet gdy są nowe lub emitują nadmiar NOx w każdym jednym egzemplarzu.
  • Odpowiedz
@Max_Sop ja kupując Octavie z bolero dopłaciłem 600zl do Smart linka, z tego co wiem instalacja w ASO kosztuje 1200zl jeżeli chcesz doposazyc po zakupie. Wygląda to w ten sposób że dealer zamawia klucz od Skody, on fizycznie musi przyjechać do salonu i wtedy to wbijają w system. Z redmi 3s śmiga super przez AA (ściągnięte Apk) Maps Google, Spotify, Google Now, asystent głosowy. Polecam
  • Odpowiedz