Wpis z mikrobloga

Marketing i social media- robisz to źle. I po takim traktowaniu klienta człowiekowi odechciewa się kupować auto tej samej marki. Tldr: kupiłem Octavię vRS z zablokowana funkcją SmartLink (mój wpis na mirko- DLC teraz tez w autach), od tygodnia nie mogę doprosić się informacji o koszcie odblokowania funkcji- jeden Mirek słusznie zauważył ze SmartLink powinien być w standardzie, bo przy mojej opcji wyposażenia znika z konfiguratora, a przy niższych jest właśnie w standardzie. Kolejny zrzut w komentarzach #afera #motoryzacja #carboners #skoda #boldupy #vag #oswiadczenie #socialmedia #marketing #marketinginternetowy
Pobierz M.....p - Marketing i social media- robisz to źle. I po takim traktowaniu klienta czł...
źródło: comment_eMuhrdIIEgzFaIodPkVOR8EDb0vYANtl.jpg
  • 38
@Max_Sop a tak ogólnie to jak ten vRS? Miałem w zeszły weekend jazdę testową wersją 220 i muszę przyznać że fajne auto. Jak się sprawuje na codzień?
@emesc: mam niestety wersje 184km z DSG. Po 15tys km- jak nie przeszkadza Ci słabe wygłuszenie, BIERZ ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to teraz nie ma wersji 230 i 240? (Tak jak przed liftem było 220 i 230)
@Max_Sop: ale to napisz do dilera od którego kupiłeś samochód, a nie do Grażyny z marketingu. Poza tym w różnych serwisach różnie to cenowo może wyglądać, więc ona i tak jednoznacznie odpowiedzieć ci nie moze. Pisz do działu serwisu/części i koniecznie podaj nr Vin
@Max_Sop nowe to chyba 230 i 245. W salonie mieli 220 co mi pasowało bo jak bym brał to będę celować w jakieś 2letnie raczej. Diesel kusi przez niskie spalanie ale różnica mocy trochę duża na minus.
@Max_Sop: ale to gowno ten smartlink

Witam,

Od siebie dodam, że smartlink działa tylko z wybranymi telefonami (trzeba na to uważać). Istnieją 3 sposoby na sparowanie telefonu z samochodem:
1. Mirrorlink - na http://www.mirrorlink.com/ jest lista wspieranych telefonów.
2. Android Auto - nie dostępny w Polsce
3. Apple CarPlay

Jako, że mam telefon z Androidem chciałem się połączyć najpierw przez Mirrorlink, to się okazało, że mój telefon nie jest wspierany (Motorola
@muak47: Możesz ściągnąć Android Auto jako APK i powinno chodzić. Na Mi4C niestety się zawiesza (wina xiaomi ponoć) i nie udało mi się połączyć w salonie ze Skoda Kodiaq, nawet obsłudze salonu z jakimś Samsungiem tez samochód się nie połączył.
@Max_Sop: Ile wołają u Ciebie za ten klucz? Mi powiedzieli coś koło 700 zł brutto.
@Max_Sop: cumplu robisz to źle. Jedziesz/ dzwonisz do dealera lub na ASO i tam pytasz. U importera i to jeszcze wśród speców od FB mało kto będzie wiedział jak dokładnie wygląda model auta które zakupiłeś. Od tego są dealerzy i ASO by robić takie rzeczy, VAG ma na to wyjebke.
@KordianMaj: auto kupiłem z Wrocka a jestem z Trójmiasta. Do Wrocka i tak specjalnie jeździć nie będę, wiec szybciej dowiem sie czegos centralnie zanim sie serwisy dogadają między soba. @muak47: korzystam z iOS wiec zakładam ze tu problemu nie będzie.