Wpis z mikrobloga

Single? No tutaj już różnie, ale niżej niż 5/10 raczej nie było.


@mirko_anonim: woah, to chyba jakieś święto. No ale fajnie, że Wam się podobało. I dobry wybór klubu na początek, moim skromnym zdaniem, ten jest najlepszy :P
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): @Precypitat Nie sądziliśmy, że tak szybko się "koneser" znajdzie, który rozpozna miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakieś doświadczenia, powiesz coś więcej? No i powiadasz, że z singlami bywa różnie? My tylko wcześniej czytaliśmy, że tam potrafią być bardzo nierówne dni: raz super zabawa i super ludzie, innym razem coś bardziej podobnego do stypy i aż strach chodzić ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
no tak, jak zwykle, infrastruktura jest ważna, bo jak jest speluna, to szkoda chodzić, no ale umówmy się, atmosferę w takich klubach tworzą ludzie, a nie przedmioty. Chociaż jak jest posucha, to można przynajmniej w bilard pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co więcej mogę powiedzieć, na ogół na rynku knurów beznadziejna sytuacja, stąd dziwię się, że Wam się tak fajnie trafiło :P
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Czasem mi się wpadnie. Ale w sumie nie ma co o tym pisać, jak powiedziałem, za każdym razem spotyka się kogoś innego, więc każda wizyta jest inna. Szczerze mówiąc, to w 90% wizyt nikt mi tam nie odpowiada, bo zwykle za stare dupy dla mnie, więc bywam coraz rzadziej, a te weekendowe imprezy już całkiem odpadają. Ewentualnie imprezy dla młodych w poniedziałki są fajne, ale to też jak trzeba
  • Odpowiedz