Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie iść na studia?

  • Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu 31.6% (30)
  • WAT, wojskowy - geodezja/logistyka 21.1% (20)
  • SGH 47.4% (45)

Oddanych głosów: 95

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Nikodem WSOWL to tak średnio jeśli chodzi o wykształcenie. Wojskowo fajnie, ale nauka to tam średnio ponoć wygląda. Wat - mam na kompanii geodetów, chwalą sobie mocno. Logistyki nienawidzę bo mają jeden egzamin w sesji. Czasem dwa. I w------e do góry chujem na wozie leżą :D o SGH się nie wypowiadam, nie moja bajka.

@Diplo zrobiło w c---a bo co? Bo dostali pismo o nieprzydatności do służby? Czy może nabawili
  • Odpowiedz
@Nikodem: Przecież to zależy od tego co Cię interesuje, jakie masz priorytety etc...

Z tych trzech najciekawsze potencjalnie mogłyby być studia na WAT (choć sam kierunek wydaje mi się średnio interesujący). Pod względem perspektyw zawodowych/zarobków, jak również różnorodności (tego co można robić na studiach i po nich), SGH wygrywa w zasadzie z każdą uczelnią w Polsce.
  • Odpowiedz
@Nikodem: Odradzam WSOWL jeśli patrzysz pod kątem wykształcenia. Chyba, że pójdziesz do wojska i chcesz związać z nim przyszłość już na całą karierę zawodową.
  • Odpowiedz
@Nikodem: Kryptologia i Cyberbezpieczeństwo. Nie wiem, jak dokładnie wygląda na WAT, ale na pewno na WSOWL jest więcej zajęć wojskowych. Jeszcze dodatkowo w tym roku nie ma kierunku Zarządzanie, a Dowodzenie, więc odpadają kolejne przedmioty cywilne.
  • Odpowiedz
@Nikodem: Zarządzanie, zmech. Narzekać można na to co zawsze, czyli wszechobecny beton i b----l ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak to studia łatwe i zrobią ci tyle poprawek byś tylko zdał.
  • Odpowiedz
I w------e do góry chujem na wozie leżą


@vladek: a wiesz jakie przydziały potem dostają czy nie bardzo?:p Wiesz, że większość czarnych beretów na promocjach WATowskich to logistycy? :p
  • Odpowiedz
  • 0
@roszek a wiesz jakie przydziały dostają elektronicy :D? Może i zielone ale na wypizdowie. Bardziej chodzi o zakres prac po logistyce bo ponoć jest tak (tak słyszałem) że przyjeżdżają i wyjeżdżają z poligonu ostatni zawsze.
  • Odpowiedz
@vladek: wiem ( ͡ ͜ʖ ͡) to co słyszałeś tyczy się też łącznościowców:) jeżeli chodzi o robotę logistyków to w życiu nie chciałbym zostać szefem SUiE, MPS czy innej gównianej mundurówki :/
  • Odpowiedz