Wpis z mikrobloga

Mam ciezki przypadek. Poznałem #rozowepaski na imprezie, jeden lvl 18 wpadl mi w oko i przetanczylismy razem caly wieczor, postawilem jej drinka, pogadalismy. Na końcu jeszcze odprowadzilem ja do domu bo okazalo sie ze mieszka w tej samej miejscowosci co ja. Rozmawiamy sobie na fb, wszystko spoko. Ale jak chce ja zaprosic na spotkanie to sie probuje wymigac "a pomoc rodzicom" "a nie ma czasu" itp. Tylko ze mieszkamy jakies 10-15min od siebie wiec pewnie przypadkiem sie nawet spotkamy a ona nadal nie chce. Jak ja przekomac #zwiazki #randkujzwykopem

  • 33
@ZielonyProgramista21: Jak ci laska wysyła sygnały, że nie chce to czego tu nie rozumieć? Przecież ci wprost nie powie jesteś za brzydki/za biedny/za niski czy co tam innego jej się w tobie nie podoba bo zdaje sobie sprawę, że zrobi krzywdę. Doceń, że załatwiła to delikatnie. Zmień coś w sobie na lepsze to może za jakiś czas ona będzie się chciała umówić, ale wtedy ty już będziesz miał ładniejszą.
@ZielonyProgramista21: Laska była #!$%@?/szukała towarzystwa przyplątałeś się ty i dała Ci okazje spędzić ze sobą wieczór. Jest to klasyczna sytuacja gdzie uzyskujesz numer telefonu/dobrze rokujesz a po imprezie czar pryska. Laska nie jest tobą zainteresowana bo gdyby była to by się chciała zesrać po twoim zaproszeniu na kawe/piwo. A pisze z toba bo a) dajesz jej poczucie atrakcyjności b)nie chce być nie miła i Ci powiedzieć że #!$%@? z tego będzie
@ZielonyProgramista21: Paaanie, ile to razy sam miałem sytuację, gdzie dzień po imprezie loszka 8/10 okazywała się jakąś 5 (albo gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Alkohol robi różne rzeczy - może nie jesteś w jej typie. Albo chciała się napić za friko, ale nie wiedziała jak cię spławić ;) Olej jak koledzy mówią - nie pierwsza, nie ostatnia. Aż się łezka w oku zakręciła gdy sobie przypomniałem czasy