Wpis z mikrobloga

  • 1559
MIRKI! Kojarzycie Alana z Warsaw Shore? Ostatnio przyjechal do Tychów na imprezę do magazynu po czym wystartował z łapami do mojego znajomego, ale niestety mu nie wyszło i przybiegl nacpany z gazem i pałka teleskopowa i zaczął bić losowych ludzi. Nagłośnijmy te sprawę, nie może tak być ze jakąś #!$%@? gwiazdeczka jest poza prawem. Mój drugi znajomy jest po obdukcji i mam nadzieję że zniszczą ta... Zdjęcia w komentarzu #afera #warsawshore #patologia pomóżcie wyplusowac
  • 96
@WuDwaKa ogólnie rzecz biorąc to gardze tego typu programami i zawsze zastanawia mnie jak można oglądać takie gówno więc nie dziwię się że można nie znać :D
@dolOfWK6KN
@RPG-7

@wykopiwniczanin nie robię mu popularności, tylko #!$%@? co trzeba mieć w głowie żeby latać z gazowka i pałka i #!$%@? ludzi? Lepiej żeby parę osób się o tym dowiedziało bo jakby nie patrzeć to w jakimś stopniu jest to osoba medialna a nie
@bambur: Przed chwila skonczylem ogladac ostatni odcinek ostatniego sezonu Warsaw Shore. Nie wiem czy to jest rezyserowane czy nie, w kazdym razie, troche napewno, ale jak sobie obejrzycie ten odcinek, to zobaczycie do czego ten czlowiek jest zdolny po alkoholu. Zaczal wszystkich atakowac, nawet "stiflera" ze zlamana noga tak naprawde za nic. Wiec nw czy musial byc nacpany, zeby tak sie zachowywac.