Wpis z mikrobloga

  • 1559
MIRKI! Kojarzycie Alana z Warsaw Shore? Ostatnio przyjechal do Tychów na imprezę do magazynu po czym wystartował z łapami do mojego znajomego, ale niestety mu nie wyszło i przybiegl nacpany z gazem i pałka teleskopowa i zaczął bić losowych ludzi. Nagłośnijmy te sprawę, nie może tak być ze jakąś #!$%@? gwiazdeczka jest poza prawem. Mój drugi znajomy jest po obdukcji i mam nadzieję że zniszczą ta... Zdjęcia w komentarzu #afera #warsawshore #patologia pomóżcie wyplusowac
  • 96
  • Odpowiedz
via Android
  • 22
@WuDwaKa ogólnie rzecz biorąc to gardze tego typu programami i zawsze zastanawia mnie jak można oglądać takie gówno więc nie dziwię się że można nie znać :D
@dolOfWK6KN
@RPG-7

@wykopiwniczanin nie robię mu popularności, tylko #!$%@? co trzeba mieć w głowie żeby latać z gazowka i pałka i #!$%@? ludzi? Lepiej żeby parę osób się o tym dowiedziało bo jakby nie patrzeć to w jakimś stopniu jest to
  • Odpowiedz
@bambur: widziałem parę razy warasw shore z udziałem tego pana i widać było ,że to taki osiedlowy motzno seba w programie próbował bardzo pokazać jaki to samiec alfa ,a dupy sikały to i atencja sie zgadzała.
  • Odpowiedz
@bambur: Widzę że pan Anal słabo zniósł ostatnią porażkę w formule K1 z gościem niższym o głowę :) a przecież nawet zrezygnował z łorsoł szor bo kolidowało mu to z prowadzeniem zdrowego sportowego trybu życia. Zwykły pajac i lanser.
  • Odpowiedz
@bambur: Odpowiedź jest prosta: nie chodzić do Magazynu, bo w tamtych okolicach (Ministerstwo, Rasta itp) jest mocno dresiarsko ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak już chodzić to siedzieć w Gambie albo Palisandrze i się nie wychylać xD
  • Odpowiedz