Wpis z mikrobloga

@ToJaZabilemMufase jakis rok temu Blabla strzelil sobie w stope. chcial zacząć zarabiać na Userach wiec narzucil na kazdy przejazd swoja oplate w wysokości az 20% i musialo to być oplacone online przy rezerwacji - zerowa wygoda.

ludzie zaczeli wiec odchodzic i facebookowe grupy z przejazdamj znow odzyly.

blabla poszedl po rozum do głowy o teraz wprowadzil jakiś tam smiesznie maly roczny czy miesięczny abonament za rezerwowanie przejazdow.

Takze teraz cena ktora ustalisz
@Opipramoli_dihydrochloridum: No tak, bo najlepiej za darmo ze wszystkiego korzystać. :D Były opłaty i osobiście uważałem, że nie są takie złe, w końcu serwis funkcjonuje sprawnie i funkcjonalnie, przez lata był darmowy, łączy kierowców z użytkownikami, system ocen itd. Uczciwie. Allegro też pobiera prowizje i masa innych serwisów, nie oszukujmy się. Dodatkowo opłata była wprowadzona tak, że nie zmieniało to zasadniczo ceny samego przejazdu. Stwierdzenie, że nikt nie korzysta jest wierutną
@rasta:

Blabla daje Ci jednak pewne bezpieczeństwo

na pewno nie na spóźnianie się przez kierowców :) raz jeden mnie tak wystawił z jednodniowym poślizgiem

Głupotą dla mnie jest dla odmiany fakt, że nie można skontaktować się z kierowcą PRZED rezerwacją,

wcześniej (po wprowadzeniu opłat) można było ale cenzurowali powiadomienia :)
@pazn: Niniejszym oznajmiamy, że zamieszczony zrzut ekranowy rzekomego wpisu na naszym fanpage'u jest fałszywy i nigdy nie pojawił się na żadnej naszej stronie. Nie mamy nic przeciwko Wykopowiczom i serdecznie ich/Was zapraszamy do korzystania z naszego serwisu :)

#!$%@?ście zacną zarzutkę
@Opipramoli_dihydrochloridum: Przecież opłaty to najmniej znacząca sprawa, kogo tam bolą jakieś złotówki. Mnie tylko #!$%@?, że muszę NAJPIERW zapłacić a potem mogę zadzwonić i dowiedzieć się, że 'OJ JEDNAK PRZEJAZD NIE AKTUALNY'.
Wiadomo, można sobie potem odzyskiwać kasę, ale nie chce mi się #!$%@?ć z takim procesem tylko po to, żeby np. zapytać czy koleś podjedzie mi na lotnisko.