Wpis z mikrobloga

#mirasykochane mam do Was takie pytanie #mozeglupiemozemadre sam nie wiem. Jak to jest z rynkiem samochodowym, chcialbym zakupic #honda #civic 8 ale nie w tym roku a przyszlym. Myslicie, ze zawsze mozna dorwać jakies sztuki, czy bedzie amba fatima, bylo i nima i w 2018 jak będę szukał to nie znajdę ani jednej sztuki. Zupelnie się nie znam na rynku motoryzacyjnym jak to właściwie działa może są tu jacyś spece od #motoryzacja co pomogą i wyjaśnią.

#kiciochpyta #samochody
  • 12
@Winters_III: będą, będą, ja rok temu kupiłem 7 i były. chyba, że to ma być jakaś wyszukana wersja i stan igła, no to w zależności od wolnego czasu i odległości jakie jesteś chętny pokonywać kupno może zając od miesiąca do pół roku.
@zolwixx: wiesz co te hondy i tak sa ladnie wyposazone, a zalezy mi na 1.8 benz i czarnej, ale widze, ze takich jest najwiecej na rynku, wiec raczej sugerujesz, ze moge spac spokojnie? Chcialbym jeszcze w tym roku pojezdzic moim starym samochodem, a nowy moge i kupowac nawet 9 miesiecy, nie mam cisnienia ;]
@Winters_III: jeśli nie masz ciśnienia, to spokojnie znajdziesz dobry egzemplarz, ja bym spał spokojnie.

odradzam kolor czarny, ciężko go do porządku doprowadzić i latem mocno się nagrzewa.
@zolwixx: teraz też mam czarny samochod, zgadzam sie ze wszystkim co napisales, brudzi sie, nagrzewa (ale tutaj klimatyzacja rozwiazuje problem), ale jak sie wywoskuje i umyje to cieszy oczy jak zaden inny ;]
@Winters_III: Znajdziesz znajdziesz. Plus jest taki, że sporo tych aut jest z polskiego salonu w fajnej wersji 1.8. Oczywisćie to nie ilości Opla Astry czy Fabii ale jest w czym wybrać. Kolejna kwestia - Polska to nie Niemcy, którzy po 5 latach wymieniają na nowe, Polacy jeżdzą trochę dłużej zanim zmieniają. Kolejna kwestia - sporo tych aut jeżdzi głownie w mieście (czy to plus czy minus do rozważenia). Kolejna - to