Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@scena_dokowania: Beat rzeczywiście ciekawy, chętnie posłuchałbym instrumentala, ale sam rap wtórny i sztampowy. Każdy wers wyartykułowany jakby dopiero co przebiegł 5 km sprintem. Intonacją tak bardzo naśladuje czarnych raperów, wręcz karykaturalnie. Oczywiście teledysk stylizowany na ghetto w Bronxie czy Harlemie.

Jeśli chodzi o poprap to nic tu oryginalnego.
Łona rapuje jak Łona, Taco jak Taco, Eminem jak Eminem, a Quebonafide jak niggawannabe.
#niepopularnaopinia
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@scena_dokowania ostatnio w jakiejs playliscie problemu mi wyskoczyl wlasnie quebo... Pamietam kawalek Hype, ktory byl mocny tak ten z flaga Polski to jakies nieporozumienie... ;D Odpal sobie problem, po pierwszym kawalku stwierdzisz ze typ wypada z bitu, przy drugim uzyskasz objawienia i uznasz to za zajebiste :D bo to #!$%@? specjalnie ;D
@charon97: jakie kopiuje, jedynie co ich łączy to teledyski nagrywane w podobnych miejscach, muzycznie przecież to zupełnie co innego
@wywalili_mnie_z_marvela: przykro mi że nie dostrzegasz związku między tematem kawałka, a nawijaniem o byciu raperem

Wykopki usłyszały jeden kawałek i widzę, że zleciało się stado znawców muzyki, wiadomo disco polo leprze XD
@scena_dokowania: słucham trochę rapu, ale Quebo mi w ogóle nie podchodzi, choć myślę, że jest jednym z lepszych raperów w Polsce (nie najlepszy). Nie lubię new schoolu i autotune'ów, więc nie potrafię tego słuchać, kompletnie nie mój klimat, aczkolwiek jestem w stanie pojąć, że jest dobry w tym co robi ;)
Dla ludzi, którzy nie słuchają za bardzo rapu, a do tego myślą, że rap jest tylko o #!$%@? policji i
@scena_dokowania: #!$%@? nie ma żadnych reguł

tylko oceany pełne meduz

serio #!$%@??


@trebeter: Wykopki cannon into rapsy

Tylko oceany pełne meduz


Genius.com mówi

Quebonafide być może po odbyciu tylu podróży poznał na tyle świat, że wie że tak naprawde nie ma na nim żadnych reguł, zasad.

Oceany pełne meduz mogą oznaczać świat który jest pełen niebezpieczeństw, a w każdym zakątku świata dzieją się złe rzeczy, wiele z nich Que zobaczył
@scena_dokowania: ja #!$%@?ę porównywanie Quebo do G-Eaziego xDDDD to jest jedna z głupszych rzeczy jakie przeczytałem pod tagiem #rap xDDDDD może porównaj go do Kendricka, albo do Kanyego? Nie wiem, jak on wypada w porównaniu do reszty polskiej sceny bo mało tego słucham ale w porównaniu do stanów to on nie jest do przodu w żadnym #!$%@? wypadku i proszę mi takich bzdur nie pisać. A ta płyta jest #!$%@? przehajpowana
@scena_dokowania Problem Quebo polega na tym, że zaszuflatkowal się w 1 stylu i przekazie i każda kolejna płyta i kawałek będzie próbą nawiązania do tego dorobku. Nie ma w tym nic złego, jest pełno weteranów, którzy robią wszystko na jedno kopyto. Jednym to wychodzi, drugim nie ale trzeba pamiętać że oni pierwsi wypracowali sobie określone style i nie powielali. Coś kiedyś sobie wymyślili i kontynuują pomysł.
Podsumowując :
- parę kawałków ma