Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@scena_dokowania:
Czasami myślę sobie, że trochę niesłusznie nabijam się z fanów rapu, że właściwie nie powinienem oceniać, bo nie słucham na co dzień. No ale jeżeli to jest czołówka polskiego rapu, to jednak całkowicie słusznie się z tego nabijam. "Oceany pełne meduz", przepity głos seby spod bloku, "ekipa" w teledysku (uwielbiam ten motyw, zawsze przed oczami mam wtedy Firmę i Waszkę G xd), jedynie beat na poziomie.
@scena_dokowania: o co chodzi z tym stawianiem "drogich" samochodów na planie teledysku, rozumiem, że to się wywodzi od murzynów, którzy chcieli pokazać "bogactwo", ale serio? To dalej komuś imponuje?
Zapytam sie super serio poważnie. Od razu mowię ze nie nabijam sie czy cos. Czy teksty Quebo niosą ze sobą jakiś przekaz, czy nawiązują do czegoś, czy jest to po prostu grafomaństwo?
@ObserwatorLogiki: Co ty właśnie napisałeś? XD Niby obserwator logiki, ale ta obserwacja coś słabo wychodzi.
Jak można napisać, że zaszufladkował się w jednym stylu, skoro tylko na tej płycie prezentuje ich kilka. Poza tym ma kilka płyt, z których każda jest inna. Jest kreatywny, bo pod względem muzycznym, jak i działań na scenie robi rzeczy, których nikt wcześniej nie zrobił.

Skończy się po zrobieniu paru szmat za 200 zł

No na
@Koggz: jeśli chodzi o uliczny i lirykę, poziom, umiejętności to tylko rogal, gdyby nagrywał normalny rap to by zjadał jeszcze bardziej, sam nie słucham ulicznego rapu, ale rogal zjada te wszystkie bonusy i innych gamoni. @Konorro: wymień mi wykonawce który nagrał każdy klip w innym kraju, zwiedził pół świata po to by mieć natchnienie do tekstów i poruszał w tekstach problemy świata (w swój sposób, mądry słuchacz wyłapie to). No
@emtei: Też kiedyś byłem na koncercie, co prawda grali wtedy jak sami powiedzieli 3 w ciągu dnia i był to koncert otwarty, ale bas który zagłuszał wszystko i tłukł po bebechach, byle tylko zagłuszać wszystko najlepszy na odwalenie chałtury xD No chyba że wszyscy z ekipy mają drewniane ucho, bo godzinę wcześniej grał Te-tris z bandem i zagrali przyjemniej dla ucha niż niejedna kapela stricte live-bandowa na tego typu imprezach
@scena_dokowania: jestem tego samego zdania co Ty,pierwszy raper pl który posiada wszystkie wizy( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to tam spiewał w któryms kawalku, ale zastanawia mnie skąd on ma na te wszystkie wyjazdy?ja rozumiem że hajsy z płyt muzyki koncertów etc ale jakby nie było weź opłać wszystkich którzy jadą z Tobą,jacyś dzwiekowcy i inni,przetransportuj sprzęt,nagraj teledysk,przecież tj worek siana,jakby nie było tj "młody raper" w sensie
@emtei byłem na jego 3 koncertach, a na jednym chyba najważnieszym bo na Hip hop kempie, na prawde, bardzo trudno bylo mu wejść w bit, słaby koncert, część ludzi sie rozchodziło
@xDyzio nie wiem czy mówisz o quebo bo nie mogę zależeć komentarza emtei ale na kempie mówił, że strasznie boli go brzuch. Imo koncert zrobił bardzo dobry i tak, publice chyba też się podobało. Szczególnie rzucanie karłem.
@Duce_Viktor bolał go brzuch ale po linie mógł wjechać na scene... Show ma, to fakt ale istotą koncertu obok Show, w moim odczuciu jest to jak ktoś śpiewa I czy przekazuje energie po którą tak na prawde przychodze na koncert. Jak był rok temu w Rzeszowie na kulturaliach to też mu słabo poszło, może po prostu koncerty to nie jest to co mu dobrze wychodzi.