Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@scena_dokowania: Szkoda że nie potrafi tych kawałków zarapować live. Ostatni jego koncert w Katowicach to najgorszy koncert na jakim byłem. Nawet totalnie uchlany Krzysztof Krawczyk lepiej ogarnia swoje piosenki.
  • Odpowiedz
@emtei przecież Quebo daje takie #!$%@? koncerty, że głowa mała, może stałeś pod ścianą i się okazało, że ciężko ci tupać nogą do jego nawijki i hurr durr #!$%@? koncert
  • Odpowiedz
@scena_dokowania: Ta "muzyka" jakoś nie wstrzela sie w mój gust. Powiem więcej dla mnie jest dnem. Nie znam nikogo kto tego słucha i do tej pory myślałem ze to tylko ameby które sobie wmówili ze to jest fajne. Dlatego ma nadzieje ze to zarzutka...Niezłej klasy zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@scena_dokowania: Beat rzeczywiście ciekawy, chętnie posłuchałbym instrumentala, ale sam rap wtórny i sztampowy. Każdy wers wyartykułowany jakby dopiero co przebiegł 5 km sprintem. Intonacją tak bardzo naśladuje czarnych raperów, wręcz karykaturalnie. Oczywiście teledysk stylizowany na ghetto w Bronxie czy Harlemie.

Jeśli chodzi o poprap to nic tu oryginalnego.
Łona rapuje jak Łona, Taco jak Taco, Eminem jak Eminem, a Quebonafide jak niggawannabe.
#niepopularnaopinia
  • Odpowiedz