Wpis z mikrobloga

@Kopytko1: niektórzy pewnie tak, ale wydaje mi się że to będzie jakiś promil. czy to dobre czy złe- nikomu z nas to oceniać, tym bardziej że tak czy inaczej teraz pary homoseksualne mają dzieci, np. z poprzedniego heteroseksualnego małżeństwa, albo gdy lesbijki sobie skoczą do banku spermy. a za granicą jakoś nie wydarzyła się katastrofa gdy pary homoseksualne zaczęły legalnie adoptować dzieci, więc wydaje się że to nic złego. Ja osobiście
@funkmess: przecież nie chodzi o szopkę, tylko zabezpieczenie praw swoich i swojego partnera. w tej chwili mój partner nie może dowiadywać się o moje zdrowie w szpitalu. nie ma prawa do organizacji mojego pochówku. nie może dziedziczyć bez płacenia wysokiego podatku- czyli w przypadku mojej śmierci aby utrzymać nasze wspólne mieszkanie, na które razem płacimy i w którym razem mieszkamy, to będzie musiał zapłacić podatek od spadku. podatek #!$%@? od swojego
@fastmotion: no właśnie, ale dlaczego muszę to udowadniać i się tłumaczyć.. ja tam nikomu nie mówię co ma myśleć, ja mam takie przekonanie i już, bo się źle z tym czuję.. to jaki jest sens posiadania opinia, albo pytanie o nią? skoro jest tylko jedna właściwa odpowiedź, a jeśli odpowiem inaczej to jestem bombardowany niekończącymi się pytaniami dlaczego...