Wpis z mikrobloga

zaktualizowane zestawienie dotyczące ofert na kartę. Czekałem na ewentualne ruchy w związku z roamingiem, ale sytuacja wydaje się być stabilna - gdyż Ci, którzy mogli je wykonać, już je wykonali.
Od 15.06, roaming w UE w ofercie na kartę, wygląda tak, że darmowe odbieranie w UE oferują Orange i T-mobile; dodatkowo w T-mobile działać mają pakiety (częsciowo także internet).
Ponadto, zostały wprowadzone drobne zmiany w niektórych ofertach - dotyczą one ilości GB. Lista operatorów, których zmiany dotyczą w tagach.
Szczególne zmiany dotyczą:
-> Orange -> do 31.08, bonus 1410 GB nawet na rok lub dłużej
-> T-mobile i Heyah -> od 15.06, pakiety działają w UE; internet częsciowo także.

Jak zwykle, polecam zestawienie bardziej szczegółowe z opisem poszczególnych opcji, szczególnie w PDF-ie (patrz opis tagu #tabelkigsm).

Szybkie zestawienie: Obrazek | PDF
Pełne zestawienie: PDF
#tabelkigsm #orange #tmobile #heyah #redbullmobile #virginmobile #lycamobile
Pobierz Clear - zaktualizowane zestawienie dotyczące ofert na kartę. Czekałem na ewentualne r...
źródło: comment_oJEacNVkAYvPoYk3FggtuRqA3wBqi6wX.jpg
  • 97
@wykopiwniczanin: Kolorki są łopatologiczne.
czerwony - zła informacja
zielony - dobra informacja
pomarańczowy - jakieś zastrzeżenia

Jedynym wyjątkiem jest T-mobile z niebieskim polem - po prostu "wyróżnia się" (w tym wypadku, ograniczeniem prędkości do 15 Mb/s).
@Clear: trochę krzywdzące z tym plusem przy nju, jednak 20GB po 6 mies, 25GB po 12 mies i 30GB po 24 mies to trochę więcej niż "plus" ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to chyba najlepszy pakiet lojalnościowy na kartę z jakim miałem do czynienia.

PS fajnie by było jakbyś uwzględnił też dostępne pakiety internetowe jednorazowe oraz ich ceny (u mnie to przeważyło przy wyborze operatora, jak
@onionspirit: W większości sieci, dostajesz limity na odbieranie, po których jest płatne. T-mobile i Orange nie mają limitów. Obowiązuje tylko "polityka uczciwego korzystania", która eliminuje osoby, które są częściej za granicą niż w Polsce (którą inni operatorzy też swoją drogą mają).
@Gluptaki: nju na abonament pod tym względem jest jeszcze lepszy. Sam rozważam przejście.
Zwłaszcza, że za 19 zł można dodatkową kartę do internetu dokupić, a w niej 20-60 GB, które można wykorzystać takze na numerze głównym :)
@Clear: Teraz w T-Mobile po przeniesieniu numeru są 3 miesiące gratis. Trzeba tylko doładować konto na 25 zł, ta kwota zostanie wykorzystana by aktywować usługę na kolejny miesiąc. Wiec łącznie za 25 zł są 4 miesiące no limit i 10GB miesięcznie.
@dondon: Całkiem sympatyczna promocja :) W Heyah mają na miesiąc. :)
W pełnym zestawieniu:
"Do 31.12.2017 r. (lub krócej, w wypadku wcześniejszego odwołania), klienci przenoszący numer do T-mobile na kartę, po doładowaniu za 25 zł, mogą skorzystać z tej opcji przez 3 miesiące za darmo."

"Do 31.12.2017 r. (lub krócej, w wypadku wcześniejszego odwołania), klienci, którzy przenoszą numer do Heyah, po doładowaniu za 25 zł, mogą skorzystać z tej opcji
@Clear: a nie wiesz może, czy T-mobile bardzo serio podchodzi do tego ograniczenia 15 Mbits na wysyłanie i odbieranie w ofercie na kartę? Nigdy więcej się nie wyciągnie? Ktoś ma doświadczenia w tej materii?