Wpis z mikrobloga

zaktualizowane zestawienie dotyczące ofert na kartę. Czekałem na ewentualne ruchy w związku z roamingiem, ale sytuacja wydaje się być stabilna - gdyż Ci, którzy mogli je wykonać, już je wykonali.
Od 15.06, roaming w UE w ofercie na kartę, wygląda tak, że darmowe odbieranie w UE oferują Orange i T-mobile; dodatkowo w T-mobile działać mają pakiety (częsciowo także internet).
Ponadto, zostały wprowadzone drobne zmiany w niektórych ofertach - dotyczą one ilości GB. Lista operatorów, których zmiany dotyczą w tagach.
Szczególne zmiany dotyczą:
-> Orange -> do 31.08, bonus 1410 GB nawet na rok lub dłużej
-> T-mobile i Heyah -> od 15.06, pakiety działają w UE; internet częsciowo także.

Jak zwykle, polecam zestawienie bardziej szczegółowe z opisem poszczególnych opcji, szczególnie w PDF-ie (patrz opis tagu #tabelkigsm).

Szybkie zestawienie: Obrazek | PDF
Pełne zestawienie: PDF
#tabelkigsm #orange #tmobile #heyah #redbullmobile #virginmobile #lycamobile
Clear - zaktualizowane zestawienie dotyczące ofert na kartę. Czekałem na ewentualne r...

źródło: comment_oJEacNVkAYvPoYk3FggtuRqA3wBqi6wX.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@michalind: Abonament jest w osobnym zestawieniu :) Tu tylko oferty na kartę.
Jest w nju też jedna fajna opcja, dzięki której za 19 zł więcej, możesz mieć dodatkowe 20-60 GB internetu Nju internet dodatkowy) do wykorzystania także na swoim numerze.
  • Odpowiedz
@Clear: taką grafikę lepiej przekonwertowywać na PNG a nie na JPG, grafika ważyłaby pięciokrotnie mniej, a jakość bezstratna (nie mówiąc o tym, że już nie jest wektorowe)
  • Odpowiedz
@Clear: Ceny roamingowe może i zostaną zniesione, ale jak to jest z dzwonieniem za granicę?
Np. w Play u mnie 2zł naliczają co 30 sekund, jeśli dzwonię do państw UE.
  • Odpowiedz
@Clear: Play ma fajną ofertę: "odNowa".
karta ważna bez limitu, kończy się kasa, doładowujesz.
Pomijając ponadprzeciętne koszta za minuty i SMSy, to mają bardzo ciekawe pakiety, również bezterminowe:
za 5zł 1GB,
za 25zł 6GB,
za 5zł 100 SMSów,
za 15zł 100 minut (ciekaw jestem, czy za połączenie ucieka minuta ekstra)
  • Odpowiedz
@Clear: Maestro, spędam mniej więcej połowe czasu w miesiącu poza krajem. Póki co, siedze w Virgin Mobile tym za 29zł. Czekam do 15 może coś zrobią z roamingiem. Jeśli nic nie zrobią, to gdzie iść i na jaką taryfę? T-mobile lub Oragne abonament? Pasuje mi prepaid, no ale jak bym miał rozmowy i neta z pakietu w całej UE to się przeniosę. Ticz mi mastaaa
  • Odpowiedz
@Clear: Mam ofertę w Play rok ważności konta, chce przejść na coś lepszego, szczególnie zależy mi na internecie. Raczej nie chce zostać w Play przez to że często jestem w ich krajowym roamingu a wtedy internet nie działa. Którego operatora zdroworozsądkowo polecasz?
  • Odpowiedz
często jestem w ich krajowym roamingu a wtedy internet nie działa


@Tosiek14: Przecież internet działa w roamingu, teraz tylko jest limit szybkości do 1,5 Mb/s. Poza tym spróbuj ustawić ręczne wybieranie sieci i tam na stałe ustawić Playa, zobacz czy często masz brak zasięgu, bo ten roaming czasem niepotrzebnie się włącza, ja np. u siebie wsiądę do windy, stracę zasięg Playa na sekundę i przy automacie to od razu zmienia
  • Odpowiedz
@Gib_Melson: Taryfa za każdym razem to Orange Free na kartę, pozostałe się mniej opłacają. Pakiet to multipakiet 200.
Doładowujesz 50 zł, dostajesz 25 GB. 50 zł wydajesz przez 3 miesiace na multipakiet po 16 zł.
  • Odpowiedz
Orange Free na kartę - 1410 GB za doładowanie 200 zł; 200 zł = 230 zł na konto główne + ew. 10-20 zł na skarbonce. W sumie za 205 zł, mamy 9 miesięcy rozmów, SMS-ów oraz średnio 168 GB miesięcznie.


@Clear: Z ich regulaminów wynika, że ten bonus 1410 GB jest do wykorzystania przez 5 miesięcy, co i tak się opłaca, bo po tym czasie zostaje jeszcze kasa na koncie,
  • Odpowiedz