Wpis z mikrobloga

zaktualizowane zestawienie dotyczące ofert na kartę. Czekałem na ewentualne ruchy w związku z roamingiem, ale sytuacja wydaje się być stabilna - gdyż Ci, którzy mogli je wykonać, już je wykonali.
Od 15.06, roaming w UE w ofercie na kartę, wygląda tak, że darmowe odbieranie w UE oferują Orange i T-mobile; dodatkowo w T-mobile działać mają pakiety (częsciowo także internet).
Ponadto, zostały wprowadzone drobne zmiany w niektórych ofertach - dotyczą one ilości GB. Lista operatorów, których zmiany dotyczą w tagach.
Szczególne zmiany dotyczą:
-> Orange -> do 31.08, bonus 1410 GB nawet na rok lub dłużej
-> T-mobile i Heyah -> od 15.06, pakiety działają w UE; internet częsciowo także.

Jak zwykle, polecam zestawienie bardziej szczegółowe z opisem poszczególnych opcji, szczególnie w PDF-ie (patrz opis tagu #tabelkigsm).

Szybkie zestawienie: Obrazek | PDF
Pełne zestawienie: PDF
#tabelkigsm #orange #tmobile #heyah #redbullmobile #virginmobile #lycamobile
Clear - zaktualizowane zestawienie dotyczące ofert na kartę. Czekałem na ewentualne r...

źródło: comment_oJEacNVkAYvPoYk3FggtuRqA3wBqi6wX.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@bisqik: o lol xdd. Mam zupelnie inna oferte na karte tmobile i nie wiedzialem, ze tak pogrywaja.
@asffaf zwracam honor, bo mam na karte, ale specyficzna oferte i zaszlo nieporozumienie, gdy zobaczylem ze tmobile ogranicza wszystkim. Komentarz kasuje, bo wnosi zamieszanie.
  • Odpowiedz
d


@jakubeskulap: Regulamin konta ważnego rok zakłada przedłużenie ważności pod warunkiem doładowania konta już po aktywacji promocji. (!)
Owszem, działa to też odwrotnie, ale przy 1410 GB, bym nie ryzykował.

Co do bonusu 30 zł do 200 zł, nie rozumiem o co chodzi? Nigdzie nie pisałem, że jest inny? Doładowując za 200 zł, dostajesz 230 zł na konto główne i ewentualnie 10-20 zł na skarbonkę
  • Odpowiedz
@Clear: KsiegaRekordowSzutki napisal

- doładowujemy konto przez internet kwotą 200 zł, aby otrzymać dodatkowe 20 zł (na stronie orange)

na co odpowiedziales

Poza tym wszystko
  • Odpowiedz
@jakubeskulap: Konto ważne rok wydłuża ważność tylko w momencie aktywacji promocji.

Jeśli zrobisz to np. 1.06.2017 r., konto będzie ważne do 1.06.2018 r.
Jeśli 10.05.2018 r. zrobisz doładowanie za 50 zł, okresy ważności wynosiłyby:
01.06.2018 r. wynikająca z promocji Konto ważne rok
ok. 11.08.2018 r. - to o takiej sytucji, właśnie mówi ten punkt :)
  • Odpowiedz
@Clear: hm czyli rzeczywiscie dziwnie. Doladowanie przedluza konto z pominieciem RWK, a jednoczesnie pakiet internetowy mozna wydluzyc od daty z RWK.

wiesz moze cos w temacie roamingu dla prepaid tmobile ?
  • Odpowiedz
@xiyejako: Orange Free na kartę - doładowujesz, włączasz konto ważne rok, bonus masz na rok. Doładowujesz za tyle, ile uważasz, że potrzebujesz
5 zl = 2,5 GB
10 zł = 5 GB
25 zł = 15 GB
200 zł = 1410 GB (doładowanie do 31.08). W tym wypadku, najpierw włącz Konto ważne rok, a doładowanie kodem poprzez wysłanie kodu pod numer 80400 - da ci to 22 miesiące ważności konta
  • Odpowiedz
@rozliczenia_z_nfz: nie ma problemu :) Dla abonamentu się dużo zmieniło i muszę tamto zestawienie zaktualizować :)
A tak, mogłem coś przegapić, choć staram się być na bieżąco - szczególnie dla ofert na kartę :)
  • Odpowiedz