Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o #fiat #stilo jako auto do 9k? Faktycznie tam ta elektryka tak siada? Ewentualnie co do tej kwoty można szukać co by było ekonomiczne w miarę i jakoś wyglądało? Myślałemn ad ibizą ale podobno strasznie lubi się z rudą...
#kiciochpyta #motoryzacja #samochody
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@modnak: Mam benzynę 1.6, żadnej usterki, która by go trwale unieruchomiła. Zdarzają się pierdoły, ale jak nie będziesz cebulił na serwisie to myślę, że nie będziesz miał problemów. Jednak wiele będzie zależeć na jaki trafisz egzemplarz - ale to chyba nie zależy od marki, tylko od szczęścia, bo nigdy nie wiesz jak poprzedni użytkownicy go tak na prawdę traktowali.
  • Odpowiedz
@lyncz

Zdarzają się pierdoły, ale jak nie będziesz cebulił na serwisie to myślę, że nie będziesz miał problemów.

Jakie to pierdoły i co masz na myśli przez "cebulenie na serwisie"? Jak często te pierdoły się zdarzają? Też się zastanawiam nad stilo i robię rozeznanie jak samochód się sprawuje.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: Po prostu - jak coś nie działa, to natychmiast to robisz, a nie czekasz, bo przecież z tym można żyć i jeździć - ale to dotyczy każdego auta. Pierdoły np. fotel pasażera zaczyna skrzypieć, wyłamie się bolec blokujący od popielniczki(nawet jeśli go prawie nikt nigdy nie otwierał) albo przepali się żarówka z lewego klosza z przodu. Trzeba dbać w tym aucie o stan akumulatora, w razie zbyt niskiego napięcia
  • Odpowiedz