Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem wczoraj #tinder ale nie zakładałem konta tylko wziąłem logowanie numerem telefonu i podałem numer z bramki sms online. Zalogowało mnie na konto jakiejś dziewczyny. Oczywisty fejk, 4 wyuzdane fotki, wulgarny opis. Ale ktoś się dobrze postarał bo wybrał piosenkę w spotifty i nawet podpiął tam konto instagramowe (z tymi samymi 4 fotkami) na którym jest ponad 500 followersów (większość to napaleńce z tindera chyba). To co piszą niebieskiepaski to rak w najczystszej postaci, jestem zażenowany tym że to ta sama rasa co ja XD z ciekawostek po wczoraj: dostałem super lajka od 40 letniego aktora z popularnego serialu który zapraszał na wino do siebie, dziesiątki wiadomości typu "suko wyrucham Cię, zaproś mnie do siebie bo sam mieszkam z mamą", jeden z piłkarzy Lecha Poznań próbuje wyrywać na to że jest piłkarzem Lecha Poznań. Na kilka zwykłych zaczepek w stylu "cześć" odpisałem by pociągnąć temat. Autor konta się domyślił się że nie jest jedyna osoba która obsługuje to konto i niekiedy gadaliśmy we dwóch xD Najlepsze było jak nas przełączał gps (typ jest z Poznania a ja z Wawy) i koleś próbował wytłumaczyć że jest na wyjeździe XD Jak chcecie to założę jakiś tag i będę wrzucać co ciekawsze kawałki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #truestory #hacking trochę #przegryw #logikaniebieskichpaskow #gniewstulejarzy
  • 147