Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem wczoraj #tinder ale nie zakładałem konta tylko wziąłem logowanie numerem telefonu i podałem numer z bramki sms online. Zalogowało mnie na konto jakiejś dziewczyny. Oczywisty fejk, 4 wyuzdane fotki, wulgarny opis. Ale ktoś się dobrze postarał bo wybrał piosenkę w spotifty i nawet podpiął tam konto instagramowe (z tymi samymi 4 fotkami) na którym jest ponad 500 followersów (większość to napaleńce z tindera chyba). To co piszą niebieskiepaski to rak w najczystszej postaci, jestem zażenowany tym że to ta sama rasa co ja XD z ciekawostek po wczoraj: dostałem super lajka od 40 letniego aktora z popularnego serialu który zapraszał na wino do siebie, dziesiątki wiadomości typu "suko wyrucham Cię, zaproś mnie do siebie bo sam mieszkam z mamą", jeden z piłkarzy Lecha Poznań próbuje wyrywać na to że jest piłkarzem Lecha Poznań. Na kilka zwykłych zaczepek w stylu "cześć" odpisałem by pociągnąć temat. Autor konta się domyślił się że nie jest jedyna osoba która obsługuje to konto i niekiedy gadaliśmy we dwóch xD Najlepsze było jak nas przełączał gps (typ jest z Poznania a ja z Wawy) i koleś próbował wytłumaczyć że jest na wyjeździe XD Jak chcecie to założę jakiś tag i będę wrzucać co ciekawsze kawałki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #truestory #hacking trochę #przegryw #logikaniebieskichpaskow #gniewstulejarzy
  • 147
  • Odpowiedz
@Visavis: Tak. Naiwnym będzie sądzenie, że jeżeli dziewczyna dziennie dostaje 30 propozycji seksu/sponsoringu/#!$%@? i to jeszcze w tak prymitywny, ordynarny sposób od bandy niezaspokojonych samców bardziej przypominających wściekłe psy niż cywilizowanych ludzi 21 wieku, to nie wpłynie to na jej postrzeganie świata, mężczyzn i samej siebie.
  • Odpowiedz
@Visavis: >

: Mirko odkrywa prawdę o tym dlaczego ładnym dziewczynom przewraca się w głowach część pierwsza xd


No odkrywa bo mamy tu przedstawione zachowania mężczyzn wpływające na późniejsze zachowania kobiet. Nie wiem do czego zmierzasz przyjacielu, wyjaśnij
  • Odpowiedz
czyli to Ty xD hahaha Od początku myślałem, że ktoś to dla jaj pisze, ale bardziej obstawiałem grupę nastolatek niż faceta. Śmiesznie się z tobą pisało xD
  • Odpowiedz
@Visavis: Oj, nie nazwałbym tego uderzaniem. Nie jestem mizoginem, po prostu na mirko dużo pojawia się narzekania na stosunek ultra-ładnych kobiet do mężczyzn czy relacji międzyludzkich w ogóle, i o ile wśród pięknych dziewczyn takie pragmatyczne, pogardliwe zachowania nie są rzadkością to ten wpis pokazuje, że nie biorą się tylko i wyłącznie z kobiecej natury : )
  • Odpowiedz
@kamdz: tango down!
48727910332 Ciekawa sprawa jest jak ludzie sie spotykaja Czasami znasz kogos dlugo i nie ma tej wspolnej wibracji jest rozczarowanie i ciezka praca A innym razem spotykasz kogos i od razu masz wrazenie ze nadajecie na tej samej fali. Kornel
  • Odpowiedz