Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A walić to XD ja już się nie staram. Mój różowy pasek pisze prace dyplomową, wkuwa dzień i noc od tygodnia, dawno się nie widzieliśmy - mówię, zrobię jej niespodziankę. Dzwonię i mówię - ZA PÓŁ GODZINY JESTEM, ZABIERAM CIE NA OBIAD NA MIASTO, ODETCHNIESZ, ZJESZ COS DOBREGO. I co dostałem na to? TAK SIE NIE ROBI, JESTEM NIEUMYTA, NIEUMALOWANA, NIEOGARNIETA. No to nie jedziemy, ale mówię sobie zrobię plan B - kupiłem czekoladki Lindt Lindor, kanapke Maxi King a następnie cheeseburgera i kawę chai latte(to co lubi najbardziej), wlozylem te dwie ostatnie rzeczy do auta i włączyłem grzanie na full azeby bylo cieple jak jej dowiozę.
Dojechałem, wszedłem i przed drzwiami zostawiłem ładnie ułożone te rzeczy, odszedłem i piszę smsa "Masz coś przed drzwiami" (no bo nie bede pukał i wchodzil, jest nieogatnieta, nieumalowana blablabal). I co dostałem?
OPIEHDOL. XD LOL, I PO CO TO, PO CO TEN CYRK, ROBISZ TO SPECJALNIE ZEBY BYLO MI GLUPIO, ZE NIBY CI ZALEZY, NIE WIDZE W TYM SENSU, ZEBYM SIE USMICHENELA? LOL ROBISZ MI NA ZŁOŚĆ BLABLABLABLA. Dostałem opiehdol, usunęła facebooka i się nie odzywamy XD


Dałbym to z konta prywatnego, ale on jest stalkerką lvl 10000 XDDD
Nie mniej, bardzo się cięszę, że mogę w końcu uwolnić swoje emocje na mirko i troszkę fajnie, że mój różowy to typowy różowy z #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 73
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ojej, od tygodnia się nie widzicie, bo się uczy, ja bym wniósł o rozpadek pożycia i odszkodowanie.
Jakbym miał w hui roboty ważnej i by mi różowa przeszkadzała, to też bym się #!$%@?ł. Sorry Batory, ale albo marny bajt, albo jesteś niepełnosprawny na głowę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Uczy się, to dla niej ważne, a Ty robisz za jej kogo, matkę?

Potem wciskasz jej jedzenie pod drzwi, jakbyś był kim, jej babcią? Jedz jedz, na pewno jesteś głodna xDD

Zajmij się sobą mr nice guy i poczytaj o tym syndromie, zanim się doszczętnie spantoflisz.

I naucz się zadawać pytania, jeśli tak wybitnie chcesz być troskliwy misio.

jesteś może głodna? przywiozę Ci coś jeśli chcesz, bo mam wolną chwilę
  • Odpowiedz
OP: @Fafnucek albo Ty jestes suchy i w dupie masz relacje ludzkie xD Sam mam dużo roboty, ale zobaczyć się z różowym który przy okazji jest Twoim najlepszym kumplem to coś bezcennego :D ale jak tak mówisz to wnioskuję, że tego w życiu nie doznałeś XD I troche czytania ze zrozumieniem, nawet się nie spotkaliśmy xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na

  • Odpowiedz