Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A walić to XD ja już się nie staram. Mój różowy pasek pisze prace dyplomową, wkuwa dzień i noc od tygodnia, dawno się nie widzieliśmy - mówię, zrobię jej niespodziankę. Dzwonię i mówię - ZA PÓŁ GODZINY JESTEM, ZABIERAM CIE NA OBIAD NA MIASTO, ODETCHNIESZ, ZJESZ COS DOBREGO. I co dostałem na to? TAK SIE NIE ROBI, JESTEM NIEUMYTA, NIEUMALOWANA, NIEOGARNIETA. No to nie jedziemy, ale mówię sobie zrobię plan B - kupiłem czekoladki Lindt Lindor, kanapke Maxi King a następnie cheeseburgera i kawę chai latte(to co lubi najbardziej), wlozylem te dwie ostatnie rzeczy do auta i włączyłem grzanie na full azeby bylo cieple jak jej dowiozę.
Dojechałem, wszedłem i przed drzwiami zostawiłem ładnie ułożone te rzeczy, odszedłem i piszę smsa "Masz coś przed drzwiami" (no bo nie bede pukał i wchodzil, jest nieogatnieta, nieumalowana blablabal). I co dostałem?
OPIEHDOL. XD LOL, I PO CO TO, PO CO TEN CYRK, ROBISZ TO SPECJALNIE ZEBY BYLO MI GLUPIO, ZE NIBY CI ZALEZY, NIE WIDZE W TYM SENSU, ZEBYM SIE USMICHENELA? LOL ROBISZ MI NA ZŁOŚĆ BLABLABLABLA. Dostałem opiehdol, usunęła facebooka i się nie odzywamy XD


Dałbym to z konta prywatnego, ale on jest stalkerką lvl 10000 XDDD
Nie mniej, bardzo się cięszę, że mogę w końcu uwolnić swoje emocje na mirko i troszkę fajnie, że mój różowy to typowy różowy z #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sto50siatek
@Fafnucek
@nowywinternetach Byliście kiedyś w związku czy coś? Może jakieś bliższe relacje z koleżankami? Przecież chłopak chciał zrobić miła niespodziankę, a wy o-----------e co najmniej, jakby kupił jej nowe auto po tygodniu znajomości xD Postawcie się w sytuacji różowego, macie z-------l, od tygodnia jedyne co to wkuwacie i nagle ktoś wam daje czekoladki, kawę, cheeseburgera i batonika, przecież to jest zwykły gest, bardzo miły swoją drogą.
  • Odpowiedz
@Podprogowiec: tak, ale wcześniej dzwonił i chciał się umówić a ona nie miała czasu bla bla bla, odmówiła mu, pewnie nie z własnej przyjemności tylko dlatego, że musiała. Mogła się z tym źle czuć (że poniekąd olała faceta) a on jej jakieś szopki przed drzwiami odstawia z jakimiś czizburgerami. To wali desperacją i brakiem własnego życia.
  • Odpowiedz
WolnaBabcia: Z------ś :P Sam dostałem o------l od różowego kiedyś jak przyniosłem jej spóźniony prezent urodzinowy (miala urodziny w niedziele, mnie nie bylo, dalem jej dopiero w srode). Przyniosłem fajny róże i czekoladki i była zniesmaczona "a po co to", "a na co mi to przyniosłeś", "nie musiales". Szkoda tylko że kilka dni wcześniej p--------a jaki to fajny prezent dostała od matki, jaki fajny prezent sprawiła jej przyjaciółka ciesząc się gdy rozmawialismy przez telefon xD

Pierwsza zasada w początkowych etapach znajomości na których nam zależy:
1. Nie staraj się
Druga zasada
2. Rób wszystko żeby na początku pobudzić jej zainteresowanie, a później zacznij traktować ją z dystansem i tajemniczo i rób wszystko aby była zazdrosna. Jeśli masz za sobą plecy np. jesteś ambitnym facetem, masz świetna prace, rozwijasz sie, masz fajne znajomosci i towarzystwo to jestes na wygranej pozycji. Musisz kobiete zdominować, jeśli ona to zrobi to uciekaj jak najdalej bo nic z tego nie
  • Odpowiedz
LubieżnaMaciora: @yoreciv:
"wkuwa dzien i noc"
ale wiesz o tym że to prosta wymówka? ja juz sie nie dam nabrac na takie teksty :P
swego czasu robilem z siebie frajera bo bylem dobry dla pewnej dziewczyny i ciagle sie staralem. chcialem gdzies wyjsc to mowila ze pisze magisterke, spoko niech pisze, wieczorem do nie napisalem jednak zebysmy wyskoczyli sie gdzies odstresowac, a ona mowi ze nie ma czasu ze musi pisac ... no to mowie "ja juz odpalam silnik i jade do ciebie" a ona z-----a mnie piszac "k---a, ty mnie nie sluchasz wcale"
nastepnego dnia pytam sie jak sobie poradzila wczoraj z nauka i mowi ze musiala wyjsc sie zrelaksowac ze znajomymi bo dostawiala p-------a ... zerwalem kontakt definitywnie zaraz po tych slowach ( ͡
  • Odpowiedz
ja p------e... xD przychodzisz z ciepłym jedzonkiem a ta się drze, kombinujesz - co się bardzo ceni, aby tylko było jej miło a ta taka niewdzięczna
  • Odpowiedz