Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A walić to XD ja już się nie staram. Mój różowy pasek pisze prace dyplomową, wkuwa dzień i noc od tygodnia, dawno się nie widzieliśmy - mówię, zrobię jej niespodziankę. Dzwonię i mówię - ZA PÓŁ GODZINY JESTEM, ZABIERAM CIE NA OBIAD NA MIASTO, ODETCHNIESZ, ZJESZ COS DOBREGO. I co dostałem na to? TAK SIE NIE ROBI, JESTEM NIEUMYTA, NIEUMALOWANA, NIEOGARNIETA. No to nie jedziemy, ale mówię sobie zrobię plan B - kupiłem czekoladki Lindt Lindor, kanapke Maxi King a następnie cheeseburgera i kawę chai latte(to co lubi najbardziej), wlozylem te dwie ostatnie rzeczy do auta i włączyłem grzanie na full azeby bylo cieple jak jej dowiozę.
Dojechałem, wszedłem i przed drzwiami zostawiłem ładnie ułożone te rzeczy, odszedłem i piszę smsa "Masz coś przed drzwiami" (no bo nie bede pukał i wchodzil, jest nieogatnieta, nieumalowana blablabal). I co dostałem?
OPIEHDOL. XD LOL, I PO CO TO, PO CO TEN CYRK, ROBISZ TO SPECJALNIE ZEBY BYLO MI GLUPIO, ZE NIBY CI ZALEZY, NIE WIDZE W TYM SENSU, ZEBYM SIE USMICHENELA? LOL ROBISZ MI NA ZŁOŚĆ BLABLABLABLA. Dostałem opiehdol, usunęła facebooka i się nie odzywamy XD


Dałbym to z konta prywatnego, ale on jest stalkerką lvl 10000 XDDD
Nie mniej, bardzo się cięszę, że mogę w końcu uwolnić swoje emocje na mirko i troszkę fajnie, że mój różowy to typowy różowy z #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś zapewne bardzo fajnym facetem którego wiele kobiet by doceniło, szkoda tylko że marnujesz się przy takiej lasce, finalnie pewnie zmienisz się w #!$%@?-mizogina. Radzę zastanowić się nad sensem tego związku, w życiu będziecie mieć więcej stresów niż bezstresowych chwil a ona nie potrafi sobie z nimi poradzić jak człowiek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zachowała się nieadekwatnie, ale jakby nie patrzeć tak jak napisałeś 'wkuwa dzień i noc od tygodnia', więc pewnie ze zmęczenia, przepracowania nerwy puściły i odbiło się na Tobie. Może po prostu chciała trochę spokoju, była niewyspana etc.

Ale mirko wydało wyrok, więc przykro mi, ale musisz ją rzucić, bo jest toksycznym borderem, który zniszczy Ci życie xD
  • Odpowiedz
czekaj, czekaj to ona od tygodnia sie nie myje?


@ko_rben: tak bardzo to, mnie zawsze #!$%@?ą ludzie, którzy tak rzekomo coś cisną, że nie mają absolutnie na NIC czasu. No nie jedzą, nie śpią, nie myją się, pewnie kupy też nie robią bo są tak pochłonięci robotą, że poświęcenie komuś głupiego kwadransa to już za dużo.

OPie, ale Ty jesteś głupi XD
  • Odpowiedz
@yoreciv: ja też pracuje, pisze pracę dyplomową i przenoszę się do innej pracy w innym mieście. A jak ktoś do mnie zadzwoni ze znajomych bym wpadł na piwo to na pewno dostaje #!$%@?. Tak to nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Różowy: Ale bym chciała mieć takiego domyślnego niebieskiego, jak Ty. Twoja różowa tego nie docenia i powinieneś dać sobie z nią spokój, bo po tym, jak się zachowuje i co mówi, można odnieść wrażenie, że ma jakieś zaburzenia psychiczne. Radziłabym się odciąć. No, chyba, że to pms połączony z nadmiernym stresem ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale ja tam na jej miejscu, w takim trudnym okresie chciałabym, żeby
  • Odpowiedz
@ninakraviz: moje ostatnie 3 dni tak wyglądały. Jedynie czas na WC + kąpiel. Nawet musiałam sobie uciąć kilka godzin snu, bo po prostu doba jest za krótka. I wprawdzie często 15 minut da się jakoś znaleźć, ale ja takie 15 minut wolałam poświęcić na chwilę spokoju, przejrzenie mirko, niż gadanie z kimkolwiek xD

@Dejna93: różnie ludzie różnie mają. Ja jak jestem zajęta milionem rzeczy, to po prostu nie
  • Odpowiedz