Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A walić to XD ja już się nie staram. Mój różowy pasek pisze prace dyplomową, wkuwa dzień i noc od tygodnia, dawno się nie widzieliśmy - mówię, zrobię jej niespodziankę. Dzwonię i mówię - ZA PÓŁ GODZINY JESTEM, ZABIERAM CIE NA OBIAD NA MIASTO, ODETCHNIESZ, ZJESZ COS DOBREGO. I co dostałem na to? TAK SIE NIE ROBI, JESTEM NIEUMYTA, NIEUMALOWANA, NIEOGARNIETA. No to nie jedziemy, ale mówię sobie zrobię plan B - kupiłem czekoladki Lindt Lindor, kanapke Maxi King a następnie cheeseburgera i kawę chai latte(to co lubi najbardziej), wlozylem te dwie ostatnie rzeczy do auta i włączyłem grzanie na full azeby bylo cieple jak jej dowiozę.
Dojechałem, wszedłem i przed drzwiami zostawiłem ładnie ułożone te rzeczy, odszedłem i piszę smsa "Masz coś przed drzwiami" (no bo nie bede pukał i wchodzil, jest nieogatnieta, nieumalowana blablabal). I co dostałem?
OPIEHDOL. XD LOL, I PO CO TO, PO CO TEN CYRK, ROBISZ TO SPECJALNIE ZEBY BYLO MI GLUPIO, ZE NIBY CI ZALEZY, NIE WIDZE W TYM SENSU, ZEBYM SIE USMICHENELA? LOL ROBISZ MI NA ZŁOŚĆ BLABLABLABLA. Dostałem opiehdol, usunęła facebooka i się nie odzywamy XD


Dałbym to z konta prywatnego, ale on jest stalkerką lvl 10000 XDDD
Nie mniej, bardzo się cięszę, że mogę w końcu uwolnić swoje emocje na mirko i troszkę fajnie, że mój różowy to typowy różowy z #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 73
  • Odpowiedz
@Podprogowiec: tak mireczku, jestem w związku i kiedy któreś ma #!$%@?, to sobie nie wchodzimy w drogę, taki dill, który pomaga. Potrafię zrozumieć, że przez tydzień jestem zdany na siebie, bo różowa ma stresówę w robocie i chwilowo nie myśli o niczym innym, a jak będzie chciała kanapkę, to mi da znać i vice versa, taki plan na udany związek, kiedy ma się więcej niż 15 lat.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: odpowiem ci klasykiem: nie zesraj się.
Albo wyszedłeś wczoraj z przegrywu i się podniecasz pierwszym związkiem, albo jesteś tym #!$%@? typem człowieka, który zachowuje się jak szczeniak i musi ciągle coś #!$%@?ć, bo go #!$%@?.
W oby wypadkach zluzuj wora.
Elo.
  • Odpowiedz
ona jest #!$%@?. Poczytaj o borderline


@Thexil: ja #!$%@?, wykopki odkryły nowe mądre słówko i #!$%@?ą to wszędzie, nawet jak nie ma najmniejszego sensu xd każdy kto tu sugeruje borderline powinien się #!$%@?ąć w głowę i w końcu przeznaczyć 5 minut na uruchomienie mózgu, zamiast #!$%@? od rzeczy
  • Odpowiedz
@aett: to piękne słowo, bo pasuje do większości kobiet (wahania nastroju np.) #!$%@? tam mnie obchodzi Twoje zdanie :D A op niech przemyśli co piszemy, bo może mamy rację
  • Odpowiedz
#!$%@? tam mnie obchodzi Twoje zdanie :D


@Thexil: biorąc pod uwagę, że zdajesz się być zwykłym jełopem, to jakoś nie dziwi mnie że cie nie obchodzi, tak samo jak znajomość słów, których się używa
  • Odpowiedz