Wpis z mikrobloga

@piteerowsky: Ja jutro odpadam, weekend już zaplanowany, ale dzięki, super pomysł! Na kolejny piszę się obowiązkowo, tylko ustawkę można zrobić trochę szybciej bo na ostatnią chwilę to ciężko zmienić plany. Szerokości! Zdajcie relację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piteerowsky: jak będą chętni to proponuje ustawkę zrobić pod infoboxem w Gdyni i atakujemy zbiornik ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzester: Jestem chętny, ale proponuje zacząć ok. godz. 10, 15-16 chciałbym wrócić. Zbiornik Czymanowo? Zapodaj jakąś traskę, ale jak się pokręcimy po okolicach, to coś czuję że wyjdzie pod 150 km z Przymorza w tą i z powrotem :D
@puchacz22: @piteerowsky: ja proponuje startować o 8/9
dokładnie zbiornik zbiornik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedziemy tak Gdynia- Dębogórze- Mrzezino- Puck - Lasy Piasnicy - Zbiornik - a powrót to zależy czy z powrotem ta sama droga czy na Wejherowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

do Mrzezina płasko - później male hopeczki i na zbiorniku jak to na zbiorniku ( ͡° ͜ʖ
@dzester: Pasuje, proponuję 9 lub nawet później, będę z 40 minut się człapał do Gdyni. Nawet w tygodniu tak wcześnie nie wstaje :D Wrócmy przez Wejherowo, będę miał bilżej. Dla mnie to i tak jest min. 130 km, ale najwyżej w Wejherowie wsiądę w SKM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piteerowsky: Zbiornik... szykuję się na niego już długi czas, muszę się sprawdzić na nim, pobić swoje rekordy, przypomnieć sobie tą stromiznę, najlepiej tak ze 2-3 razy:) Ale jutro za bardzo nie mogę, sorki - inne plany, ale w przyszłości proszę wołać:)
@puchacz22: o ktorej wyjezdzasz z przymorza I skad ewentualnie? Jak nie tu to napisz priv ;p bo moze jak wstane to bym chociaz do pucka z Wami przekrecil xd