Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy widzisz na fejsie taki obrazek.
I dobrze znasz osobę, która go wrzuca. Znasz ją od 15 lat.

I wiesz że to czystej krwi karynix. W szkole na dwójach, potem jakaś zawodówa i od razu na kasę do marketu. No nic, przynajmniej pracuje.
Pierwszy gówniak w 2009, drugi gówniak w 2013. Z różnych kijów, obu już rzecz jasna nie ma XD Zanim miała gówniaka to miała łatkę "dajki" bo chyba każdy seba na osiedlu jej tarmosił pieroga XD

Tera znalazła sobie gacha którego wielce kocha XD Chłopaczek taki niedożywiony seba, jego noga wygląda jak moja ręka (a jakimś dzikiem nie jestem).

Ciekawe czy będzie trzeci gówniak i ewakuacja Seby. W sumie wygląda tak jakby chwilę temu spieprzył z Dachau, w uciekaniu może być profesjonalistą.

Co te karyny to ja nawet nie.

Karyny mi nawet nie szkoda, szkoda mi tych gówniaków, które mają #!$%@? od samego początku swego życia. Matka chlejuska i dajka, co chwilę jakiś nowy seba w życiu, bida z nędzą, masakra.

#karyna #zwiazki #betacontent
E.....e - Ten uczuć, kiedy widzisz na fejsie taki obrazek.
I dobrze znasz osobę, któ...

źródło: comment_VkJyM44catu8QAtmrF8XzQcrMfl71v3B.jpg

Pobierz
  • 15
@Esubane: rakcontent tutaj jest wg mnie duzo bardziej skomplikowany. Bo opisujac historie jakies karyny jak to sam nazwales ktora posuwalo cale osiedle zapominasz ze ta karyna moze miec IQ małpiatki. Wiele zachowań wsrod rzeczywiscie tępych ludzi którzy na dodatek np pochodzili z patologicznych rodzin nie rozni sie wiele od zachowan w stadzie malp. Taka Karyna moze byc po prostu glupiutka, niewyksztalcona osoba ktora bedzie miala wiecej wspolnego z "krewetka" z filmu
@abunasrallah No czaje czaje, tylko to jest problem społeczny bo ta patola się wychowuje potem na miejska dresiarnie, a następnie na meneli. Czyli na drenaż publicznej kasy i nie tylko, bo jak cie zajdzie takich pięciu to pozbędziesz się wszystkiego co można sprzedać w lombardzie.

Problem dzieci z Downem w krajach zachodnich został praktycznie rozwiązany przez skuteczne badania płodów i ich aborcję.

Problemu patologii tak łatwo nie rozwiążesz. Każde miasto ma swoje
@Esubane: chodzilo mi zasadniczo o to ze rzeczywiscie sa panny ktore kminią otaczający swiat i rzeczywiscie dochodza swiadomie do takich wnioskow ze przeciez to wielkie szczescie dla typa chowac cudzego gowniaka(ʘʘ) (mentalnosc mi sie nalezy). I sa takie wlasnie patologiczne - #!$%@? na poziomie małpiatki ktore nawet nie kontaktowaly kto je zapinał, dlaczego i nawet nie rozumieja co to sie #!$%@? ze siedza gdzies w jakiejs norze
@Widzet: Jak ci wyżej nade mną powiedzieli - w ten sposób wychowują się przyszłe sebki, które być może w przyszłości skroją ci zegarek/telefon. Teraz widzisz sens zwracania uwagi na problem?