Wpis z mikrobloga

@impa: Dziwię się, że nie jeździsz w soczewkach. Co cię powstrzymuje? Nie wyobrażam sobie, żebym musiał jeździć w normalnych okularach zamiast przeciwsłonecznych.
@Mortal84: jeżdżę w normalnych bo bez nich jestem kretem. I nie przeszkadzajo mi, może dlatego że nigdy nie jeździłem w innych :p

@impa: ejejej, nie wiedziałem żeś z okolic Poznania. Gdybym potrafił rozpędzić swój rower powyżej średniej 23 to zaproponowałbym wspólny objazd, ale może kiedyś wpadniemy na siebie na trasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cymerek: ja robilem w Belgii I kosztowala w cholere bo wzialem najlepsza, najbezpieczniejsza opcje (4000 euro lacznie:( )

w Polsce jak pytalem 2 lata temu we Wrocku to koszt byl ok 3000 na jedno oko,a le tam byla inna metoda I chcieli mi robic jedno oko na raz, duzo babrania itp
zonie wycenili na ok 2500 na oko

w Belgii pracuje jako freelancer, wiec koszty lotow do Polski I straconych dniowek
@Cymerek: tak, 2 ryg bez sportu tez mialem I antybiottyki tez bralem
czyli zaplacila okolo 2000 euro, polowe taniej...
moja operacja trwala max 10 minut, w sumie prawie bezbolesnie, oprocz momentu nacisku na oko, to jest straszny bol, ale trwa moze 10-15 sekund na oko
@kibellos:
Bez okularów też widzę plamy, do tego krzywe, bo jeszcze astygmatyzm ;) Soczewki noszę od 15 lat, połowę życia i nie żałuję, że się zdecydowałam. Dopóki nie spróbujesz, to sobie tej różnicy nawet nie wyobrazisz. Rozwiązanie wygodniejsze niż operacja, szczególnie jeśli się lubi okulary.
@impa co do okularów to również polecam soczewki, albo korekcyjne słoneczne, bo #!$%@?ąc od tego że lepiej widać, to niszczysz sobie oczy