Wpis z mikrobloga

Narzekacie a amerykanskiej gownopizzy nie jedliscie...Ja az tesknie za gumowata telepizza z PL czy Pizza Station z Wro,...W USA maja te swoje prawdziwe wloskie pizze ale to jest litr tluszczu na nich a jak nie to to sprzedaja takie wstretne gownopizze z kazdym mozliwym skladnikiem. Nie wiem moze ja sie nie znam, nie trafilam jeszcze na dobra pizze w USA...musialabym sie chyba wybrac do NYC do jakiegos wlocha ale poki co jem
AnnaJ - Narzekacie a amerykanskiej gownopizzy nie jedliscie...Ja az tesknie za gumowa...

źródło: comment_lMR4uxXRkps8ZsrZIOFpHVdiV2i5VINh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart w końcu jakiś sensowny komentarz. Dodałbym jeszcze do tego, że najlepsze lody (a nie, sory, gellatio!) to też tylko we Włoszech, a w Polsce to gówno bez smaku.

A najlepsze, że op taki madrala, a wklejasz zdjęcie typowej, amerykańskiej pizzy. XD
  • Odpowiedz
@Slonx: Mimo, że pewnie jakaś #pasta to i tak odpiszę XD Czemu w Polsce mamy taką pizzę? A no bo często jedzenie jest 'regionalizowane' po to aby trafiło w jak największy target, wiele Polaków lubi #!$%@?ć tłusto to i mamy pizze jakie mamy, jakoś amerykanów nikt się nie pyta czemu do wszystkiego #!$%@?ą bekon albo 5 rodzajów mięs czy serów, nie wspominając o deepdish pizza, eh coraz więcej
  • Odpowiedz
  • 0
@czynastolatek nie chce mi sie pizzowac poza tym nie umiem robic dobrego ciasta :) maja napewno dobre pizzerie tylko ja osobiscie nigdy takiej nie widzialam. Ale to w wiekszych miastach jak NYC czy Chicago
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Zachęcona Twoim wpisem nie zwlekając wybraliśmy się z @Arrival zasmakować pizzy prosto z Włoskiej szkoły. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zamówiliśmy Pippo (sos boloński, mozarella, szpinak, czosnek) i Vegetariana (sos, mozarella, cebula, papryka, kukurydza, pieczarki). Przepyszna, lekka chrupiąca. Pippo znacznie sycąca z racji treściwego sosu bolońskiego, zaś vegetariana ujmująca bardzo świeżymi warzywami. ()
Seduire - @push3k-pro: Zachęcona Twoim wpisem nie zwlekając wybraliśmy się z @Arrival...

źródło: comment_JdsJQnDvXaKA4rEwG4FRqeUSWiyqjuHi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz