Wpis z mikrobloga

@kamiikou: powiedz to niektórym laskom... To że czekasz to jeszcze rozumiem (choć pewnie Ci się to zmieni za kilkanaście miesięcy jak mały będzie coraz bardziej uwierał), ale z mojego oglądu takich lasek to Ci nawet po ślubie powie że ją głowa boli i co zrobisz jak nic nie zrobisz? Wiem, że seks nie jest najważniejszy, ale nie oszukujmy się - jak w tej materii jest kiepsko od początku to potem lepiej
@kamiikou: O, konto od dwóch dni, ciekawe za ile będziesz szary za multi xD

A jeśli nie zarzutka, to masz chrześcijański speed dating, pielgrzymki wakacyjne, wspólnoty różnego rodzaju. Polub trochę profili różnych parafii i facebookowe rzeczy to szybko natrafisz na takowe okazje :) Jakieś duszpasterstwa Akademickie, Dominikanów - itp.
@mjl535: Miej. byłem wolo na ŚDM i poznałem wielu oazowiczów. Bywam również u Dominikanów na 21.30 gdzie wychodzą Ci z 20:15. Pewne kanony są niezmienne. Wyjątki są, ale one tylko potwierdzają istnienie reguły.
Moje zdanie jest takie, że laski z oaz to takie grzeczne Kasie, a goście to klasyczni cipeleusze. Mało tego - to nie są tylko moje słowa. Mam serdeczną koleżankę, bardzo praktykującą katoliczkę, porządną itp, i sama mówi że