Wpis z mikrobloga

Już dwa razy (w ciągu jakichś 4 miesięcy) #policja próbowała sprowokować mnie do złamania przepisów - we #wroclaw , na przejeździe kolejowym na Strzegomskiej. Sytuacja wyglądała identycznie zarówno za pierwszym razem jak i drugim (dzisiaj). Stoje na prawym pasie, 997 na lewym. Pociąg przejeżdża, rogatki się unoszą ale te czerwone bimbałki dalej migocą. A pan policjant w samochodzie obok rusza myśląc, że ruszę razem z nimi, po czym hamuje gdy nasze maski się równają. I jeszcze te głupkowate miny. S------e j----e. A ja wyczulony na tym punkcie jestem, ogląda się uwaga pirat przecież ( ͡º ͜ʖ͡º)
dodam jeszcze #motoryzacja dla kontrowersji
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Primusek: no właśnie co raz częściej myślę, że kamerka samochodowa powinna być na wyposażeniu auta jak gaśnica czy trójkąt :P

a w sumie to nawet bardziej niż gaśnica
  • Odpowiedz
@yolow71: tydzień temu jeździłem pół dnia z kamerką bez wsadzonej karty pamięci, bo zapomniałem. Od tego momentu codziennie sprawdzam czy na pewno karty nie wyjmowałem.
  • Odpowiedz
@TheMan: Kiedyś widziałem na youtubie (teraz nie mogę znaleźć) filmik, jak celowo nagle zwalniają tuż przed przejściem dla pieszych. A więc co najmniej raz coś takiego się zdarzyło i zostało nagrane. Policjant też człowiek. Oprócz tego, że może być złośliwą, wredną mendą, może być w dodatku bezmyślny i nie myśleć o konsekwencjach swoich czynów.
  • Odpowiedz
@TheMan: serio człowieku wyjdź z piwnicy xD co oni ryzykują? Do kamery przemysłowej tak sam od siebie się raczej nie dostaniesz, już nie mówiąc, że może jej tam nie być, szansa na nagranie też mała a jak ktoś nawet nagra to co im zrobią? Teraz jest na fali hejt na policję, szczególnie we Wro więc jakaś szansa na załatwienie tego jest ale normalnie to najwyżej upomnienie dostaną, jak takie jaja
  • Odpowiedz