Wpis z mikrobloga

@Vicarious: dlaczego wszyscy ciągną za nim tę historie? Facet w życiu zajebiscie dużo przeszedł np. zabójstwo pięknej żony która była w 9 miesiącu ciąży a wszyscy tylko widza to iż wyruchał w dupsko jakąś gówniarę która sama się o to prosiła..
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: tak zgadzam sie to prawda ale p-------a to duzo szersze pojecie nie polegajace tylko i wylacznie na wyruchaniu osoby plci przeciwnej nie majacej 15 lat czy tam ilus... ofc to co zrobil jest mega zle ale ja bym go pelnoprawnym zwyrolem nie nazwal
  • Odpowiedz
@daviiid: Prawie wszyscy (jeśli nie wszyscy) seryjni mordercy mieli niezwykle trudne dzieciństwo -- ich zbrodnie też tak łatwo usprawiedliwisz czy najpierw muszą nakręcić kilka fajnych filmów?
  • Odpowiedz
@Vicarious: Jaka ona jest niepoważna. Widać mało jej tej kompromitacji w Cannes. Co wy na to by produkować filmik z jednym z najbardziej znanych reżyserów na świecie? Proszę moich fanów o głosik w tej sprawie zanim pójdą do szkoły. ;* Buziaczki, wasza Doda. xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: O tyle, o ile - Historia sprawy Polańskiego jest bardzo dziwna. Oczywiście nikt nie powinien mówić, że nie zrobił nic złego, ale sposób w jaki go potraktowano to potwarz dla wymiaru sprawiedliwości. Polański przyznał się do wszystkiego i poszedł na układ(guilty plea?) z sędzią/prokuratorem, nie pamiętam, miał dostać dość niską karę(czy słusznie, czy nie to już nie mi oceniać, ale układ został zawarty), po czym stwierdzono, że jednak nie
  • Odpowiedz
@fufu098765: Był młody, obracał się w showbiznesie w latach 70-tych, nawet sobie nie wyobrażamy jakie tam rzeczy odchodziły za zamkniętymi drzwiami. Nie chcę go usprawiedliwiać, ale to, jak został demonizowany przez media i sądy to czysta hipokryzja.
  • Odpowiedz