Wpis z mikrobloga

#rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
#mikrokoksy #dieta
f.....d - #ROZDAJO Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić ...

źródło: comment_Sa2DQgt7TFSqeXmU2hyLRlsL7ILJ2rvD.jpg

Pobierz
  • 242
@fortheworld

182 cm
90.2 kg
Motywacja do ćwiczeń ogromna, przez rok pracy biurowej przytyłem 10 kg. Dobrze by było to zrzucić, bo przez studia zaoczne nie mam czasu na ruch nawet w weekend.
Na siłownie wróciłem z 2 tyg temu
@Shyvana: i tu znalezienie takowego nie jest proste. Lekarz wskazał na rehabilitanta, Rehabilitant umył ręce od poradzenia czegoś. Znalezienie dobrego lekarza sportowego to problem : /
Niestety ale muszę ostrożnie kombinować sam ale skupić się na diecie :|
@zigzag213
@chixi
@voojcik
@ateibok
@PaleRuskieFajki
@spongeblowjob
@bohater

Czy któreś z Was jest z #poznan ? XD ja potrzebuje motywacji w drugim ludziku i jsk ktos jest z pyrlandii to dajcie znać i porobimy coś razem w tym kierunku :D
Ja 176/82 i niedawno pierwszy raz w życiu bylam u dietetyka, za tydzień odbieram dietę i planuje sie jej trzymac az do mojej idealnej wagi. Dietetyk robila mi to smieszne badanie pomiaru tkanki
@Shyvana: Niestety nie Poznań, a szkoda. :(
Np. ja mam idealną wagę - 60 kg, ale caluśki tłuszcz ulokowany w nogach. Nic mi w cyckach nie zostało. Niby mogłabym schudnąć jeszcze z 10 kg, ale na moje ponad 170 cm wzrostu, waga 50 kg, to już za mało. Ćwiczę codziennie i ni #!$%@?, nic nie rusza. Idę w poniedziałek na zabieg liposukcji ultradźwiękowej (czy czegoś w tym stylu)
@Shyvana: możesz napisać do jakiego dietetyka poszłaś? i ile to kosztuje? mam 190cm / 95kg, waga non stop wzrasta bo mam siedzący tryb życia ze względu na biurową pracę i zerową chęć do jakichkolwiek ćwiczeń, spacerów, czegokolwiek.