Wpis z mikrobloga

#rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
#mikrokoksy #dieta
Pobierz f.....d - #ROZDAJO Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić ...
źródło: comment_Sa2DQgt7TFSqeXmU2hyLRlsL7ILJ2rvD.jpg
  • 242
@fortheworld: 185 cm, 108 kg
Wyzwanie bo jestem po urazie skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa. Siłownia i wszystko co obciąża szyje odpada. Bieganie chyba też średnio :P
trzeba ostroznie dobierać ćwiczenia /aktywność fizyczną :)
Ok 180 cm wzrostu i 93 kg. Spro ćwiczę (basen i rower, kiedyś siłownia ale kontuzja wyeliminowała ten rodzaj aktywności). Przydało by się osiągnąć te 80 - 83 kg, ale bez utraty masy mięśniowej:)
@fortheworld odchudzam się od 3 lat i jakoś nie mogę. Postanowiłem sobie zmianę trybu życia. Bo nie moglem na siebie patrzeć w lustrze. Wykonałem pierwszy krok, abstynencja. Przestałem pić alkohol. Wykonałem drugi krok, po 17 latach rzuciłem palenie. Ale z nadwagą sobie sam nie poradzę i chetnie skorzystam z pomocy bo CHCĘ dokończyć to co zacząłem.
@fortheworld 85/176cm, zeszłam ze 104kg. Jestem na ketogenicznej (i nie chciałabym tego zmieniać ze względów zdrowotnych) ale ostatnio zastój i chyba muszę cos pokombinować z ćwiczeniami. Z resztą chyba się trochę wypaliłam i potrzebuję kopa ;)