Wpis z mikrobloga

#rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
#mikrokoksy #dieta
f.....d - #ROZDAJO Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić ...

źródło: comment_Sa2DQgt7TFSqeXmU2hyLRlsL7ILJ2rvD.jpg

Pobierz
  • 242
@fortheworld: 182x92

Bo dawniej byłem chudy jak patyk potem przyszła depresja i stres i teraz już nie mogę się bebzuna pozbyć. Jem mało pięć razy dziennie, dużo wody, ruch, ale efektu nie ma. Tu już nie chodzi o kaloryfery i bycie koksem, po prostu chciałbym znów mieścić się w Mki i normalnie wyglądać w koszulach.
@cymrev babka nazywa się natalia furmankiewicz i przyjmuje na wrzesinskiej w Swarzędzu.
Ja generalnie po wszystkie uslugi okolo medyczne wyjezdzam z Poznania bo nawet 4x taniej xD w poznaniu konsultacja+dieta na 10dni najczesciej 250zl.
Tutaj u babki pierwsza wizyta za darmo, wywiad, pomiar itp za tydzień odbiór diety na 14 dni i zapłacę 100zl
@Shyvana: dzięki, muszę się wziać za siebie bo zaczynam wyglądać jak obrośnięty tłuszczem skinny fat, patrzenie w lustro staje się z dnia na dzień coraz cięższe o zdjęciach nie wspomnę, nie może tak być muszę się za siebie wziąć w końcu ehh
@Shyvana: mam 23 lata, codziennie jestem w poznaniu i pracuję, dodatkowo robię weekendowe studia więc zero czasu na spacery itd. samemu na pewno nie ruszę dupy, ale pamiętam że jak z kumplem chodziłem na siłownię to zawsze była motywacja żeby nie zawieść tej drugiej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cymrev a w której części poznania? Piatkowo here i jest mega tania silownia (70zl zdaje sie) kiedyś chodzilam sama, ale sama to wiadomo, 0 motywacji :D mam 22lvl jak cos
@fortheworld: ale to jest tylko wyrzeźbienie czy taka ogólna masa mięsniowa też? Bo ja miałem jakieś tam mięśnie xD ważyłem około 80 kg, potem wypadek, przestałem ćwiczyć, nie mogłem jeśc, masa spadła do 66kg, potem starałem się to nadrobić i przymasowałem z nadmiarem do 87 kg. Teraz mam brzuch, ale czuję większą siłę, bo po prostu miałem nadmiar kalorii i stąd brzuch się pojawił, nie wiem czy jest sens to redukować
@fortheworld: 180cm, 100kg, w przeciągu 6 miesięcy przytyłem 15kg. Przez to mam problemy z cukrem (co jakiś czas robię badania). Jestem tłusta świnia... Dlaczego chce to zmienić? Bo nie chce umrzeć w wieku 35lat (wczoraj miałem 30 urodziny)
@fortheworld: Mam 95-100kg wagi (ostatnio nawet się nie ważyłem) na 189cm wzrostu. Oponę mam już od kilku lat (odkąd zacząłem zarabiać, to za bardzo zacząłem sobie pozwalać). Chciałbym w końcu coś z tym zrobić. Mam multisporta, wiec nawet nie musiałbym płacić za siłownię (na ten moment chodzę tylko na saunę). Brakuje mi generalnie wiedzy, jak zacząć, co robić i jak, oraz motywacji, którą mam nadzieję zdobyć, jakbyś chciał mnie "przeprowadzić" przez