Wpis z mikrobloga

#rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
#mikrokoksy #dieta
f.....d - #ROZDAJO Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić ...

źródło: comment_Sa2DQgt7TFSqeXmU2hyLRlsL7ILJ2rvD.jpg

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fortheworld: 195 cm, 100 kg, własnymi siłami zszedłem przez pół roku 15 kg, ale teraz stanąłem jak dzidzia i potrzebuje wsparcia

Czy robisz to tylko na takiej zasadzie jak teraz czy odpłatnie jest większa szansa uzyskać Twoja pomoc?
  • Odpowiedz
@fortheworld jakie masz kwalifikacje oprocz lektury sfd? Nie odpowiadaj nawet, gdybys mial jakiekolwiek nie musialbysbsie reklamowac na wykopie. Ludzie naprawde, wizyta u wyksztalconego dietetyka kosztuje 80-90zl, nie rujnujcie sobie zdrowia radami psedospecjalistow
  • Odpowiedz
@fortheworld: Czekaj czekaj, wybrałeś randomowego mirka, który się od pół roku nie udziela na mirko, nic nie napisał o sobie tylko plusnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konkurs prawilny jak pożyczka w providencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przynajmniej @Bikaj jest dobrym wyborem. Powodzonka, zarejestruj się i bikaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: Hej, byłam na tej darmówce i powiem Ci, że lipa. Koleżanka, która mnie tam zapisywała, przekazała mi złe dane. :D
Zrobiono mi drenaż limfatyczny takim specjalnym kocem, który się pompuje - do tego był body wrapping. Nogi trochę gładsze są po tym drenażu, gryzę się z myślami czy wykupić karnet. Cena tej elektrostymulacji tłuszczu jest DUUUŻA - 5 zabiegów na nogi kosztowałoby 1100 zł
  • Odpowiedz
@fortheworld: 186 cm wzrostu i aktualnie spadłem ze 110 kg na 97 kg, ale tylko i wyłącznie dzięki bieganiu po schodach w pizzerri. Chciałbym zejść do 85-90. Zapuściłem się w technikum siedząc na dupie i w----------c czipsy a i darmowa pizza w robocie tez swoje robi.
  • Odpowiedz