Wpis z mikrobloga

#rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
#mikrokoksy #dieta
f.....d - #ROZDAJO Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić ...

źródło: comment_Sa2DQgt7TFSqeXmU2hyLRlsL7ILJ2rvD.jpg

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę w poniedziałek na liposukcję ultradźwiękową (czy coś takiego), bo już nie daję rady z tą sylwetką


@ateibok: Daj mi znać o efektach, może być na priv. Zmierz obwód uda przed i po. Jestem bardzo ciekawa czy warto w to inwestować. Też mam problem z udami, ale u mnie to w większości jednak mięśnie, które spalić jest ciężej niż tłuszcz. Trzymam kciuki za Twój zabieg.( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@fortheworld 198cm 149kg. Miałem kilka podejść do ćwiczenia/odchudzania, ale po dwóch miesiącach zwalniał metabolizm i zniechęcałem się z tego powodu. Chcę w końcu wyglądać jak dzik, a nie jak dryblas, którego wyprzedza jego brzuch XD
  • Odpowiedz
@fortheworld: 185 kg / 100kg
A chciałbym wyłącznie ze względu na to że i tak zaczałem chodzić na siłownie i jeździć rowerem ale mam problem z dobraniem diety, zdążyłem już zejść 10 kg, cel -> 87-88 kg,płaski brzuch
  • Odpowiedz
Witam ważę 110 kg, nie chce wiecej sie wstydzić jechać nad morze lub basen, przez moja otyłość krępuje sie wychodzić do ludzi, sama mama mówi ze jestem spasiony ( ͡° ʖ̯ ͡°) znajomi tez nie pomagają. Prosze naucz mnie
  • Odpowiedz
@fortheworld: 10kg do zrzucenia, kiedyś zrzuciłem 20kg więc mam lekkie pojęcie na ten temat, moją metamorfoze pewien znany portal chciał użyć jako reklamy ale ze się znów spasłem to głupio mi było się zgodzić dlatego masz gwarancję zajebistej reklamy jeśli uda ci się mnie zmotywować ;-) Tylko jaką mam mieć pewność że wiesz co robisz?
  • Odpowiedz