Wpis z mikrobloga

#rozowypasek #niebieskiepaski #zwiazki #kiciochpyta
Powiedźcie mi, jak to jest z tymi "kobietami co już nie chcą seksow". Naprawdę takie istnieją? Że ktoś akirat ochoty nie ma - ok, ale żeby przez pół roku odmawiać? To nie można już z miłości i szacunku dla faceta nawet dać mu dojść? Potrzeby seksualne chyba też powinny być wspólną sprawą. Ktoś mi chce wyjaśnić ten fenomen?
  • 75
@whoa-mala oj wiem, no ale jak już kobieta serio nie chce, a dla jej partnera to ważne z naturalnego punktu widzenia, ponieważ w ten sposob mezczyźni wyładowują stres również, to coż przydało by się poświęcic od czasu do czasu, niż kłocic o to
@Sheta: wiem, ale co jeśli np komuś umrze członek rodziny i będzie w depresji przez pół roku? Czy, jeśli partner wie, że kobietą nie ma ochoty na seks ale zmusza się do tego, by zaspokoić jego potrzeby, to będzie dalej w stanie czerpać z tego przyjemność?

Zdaje sobie sprawę, że seks jest potrzebny i sama go lubię. Co więcej nie uważam, że "nie bo nie" jest akceptowany w związku, ale są
@Sheta: Jeśli nie wynika to z jakichś zaburzeń, chorób itp. to pewnie przyczyną będzie przemęczenie, rutyna, brak zainteresowania partnerem (związek z "przyzwyczajenia")
@Calverleyy a wiesz, że akceptacja i zaspokojenie seksualne są ważne w związku? I to dla obu stron.. W związku nie powinno się myśleć tylko o sobie.


@Sheta: jeśli mowa o problemach zdrowotnych to już zupełnie inna kwestia, że tak pozwolę sobie zauważyć i tutaj głównym celem powinno być poradzenie sobie z takimi problemami. Seks jest jednym z elementów związku, ważnym, ale nie jest jego najważniejszym filarem. Czasem są sytuacje, gdy kwestie
@CzysteButy lol, to nie bait (nie wiem jakby mógł być to bait :p ). Na przemyślenia mnie zabrało po kolejnym wpisie na anonimowych, że kobieta odmawia seksu
Wyjaśnijcie mi fenomen facetów którzy zostawiają swoje "drugie połówki" jeśli kobieta odmawia seksu przez no któres z powyższych


@Calverleyy: Nie znam takich, chyba że mają 16 lat i nie rozumieją istoty problemów, czyli są roszczeniowi. Z resztą to kobiety częściej odchodzą i szukają wymian, bo jak facet słaby to po co jej taki nieudacznik, następny w kolejce czeka co spełni zachcianki xD

to po co być ze sobą jak tego nie
a dla jej partnera to ważne z naturalnego punktu widzenia, ponieważ w ten sposob mezczyźni wyładowują stres również,


@Sheta: Czyli trzeba by było mieć w związku kobietę która nie jest egoistką i nie okręca kota ogonem ,że jeśli facet ma potrzeby i nie zrezygnuje z nich dla niej to też jest egoistą, mimo że on zwykle ma je większe i trudniej mu się rozładować. Sprytne, przebiegłe ze strony egoistki, ale chamskie.
@nowywinternetach już Cię lubie :) rzeczowa odpowiedź z cytatami z badań. Choć to amutne co się dzieje w relacjach międzyludzkich. I tak, traktowanie przez niektore kobiety seksu jako nagrody jest chamskie i bolesne. Bo wychodzi na to, że zwiazej polega tylko na nagradzaniu i karaniu partnera, co nie rozwiazune w zaden sposob nagromadzonych problemów.

@CzysteButy oi.. Przykro mi się robi jak to czytam :( chyba czas na poważną rozmowe z nią, albo
@CzysteButy: po tym co piszesz to można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że twoja kobieta po prostu chciała obietnicy ślubu i wygodnego życia, osiągnęła to kupcząc dupą, a teraz już nie ma żadnej motywacji i chęci do bliskości z tobą ani starania się dla ciebie, bo po co? ma to co chciała.
Otóz zauwazylem ze odkąd jestem zaręczony z nią


@CzysteButy: Nagroda za co?

odkąd juz mieszka u mnie na stałe


Lubi niepewność.

Ona nie pracuje, bo nie musi


Kolejna nagroda, za co?

i muszę robic obiad.


Na swoim mieszkaniu, zarabiając jako jedyny żywiciel? Kolejna nagroda, za co?

A raczej myslec co ty zrobic bo nic nie kupione.


Dla siebie musisz, dla niej nie musisz. Ty dominujesz, to Ty ustalasz zasady i reguły
@CzysteButy: no to porozmawiaj z nią o tym, zaproponuj terapię, jeśli nie będzie chciała gadać z tobą - jak nie zobaczysz z jej strony żadnych chęci i inicjatywy to będziesz miał pewność, że dotychczasowa sielanka z nią była wynikiem zimnej kalkulacji, a teraz pokazuje swoje prawdziwe oblicze. ciesz się, że to tylko zaręczyny, które można bezproblemowo zerwać a nie ślub.