Wpis z mikrobloga

  • 52
#rozowypasek #niebieskiepaski #zwiazki #kiciochpyta
Powiedźcie mi, jak to jest z tymi "kobietami co już nie chcą seksow". Naprawdę takie istnieją? Że ktoś akirat ochoty nie ma - ok, ale żeby przez pół roku odmawiać? To nie można już z miłości i szacunku dla faceta nawet dać mu dojść? Potrzeby seksualne chyba też powinny być wspólną sprawą. Ktoś mi chce wyjaśnić ten fenomen?
  • 75
  • Odpowiedz
@Sheta: wiem, ale co jeśli np komuś umrze członek rodziny i będzie w depresji przez pół roku? Czy, jeśli partner wie, że kobietą nie ma ochoty na seks ale zmusza się do tego, by zaspokoić jego potrzeby, to będzie dalej w stanie czerpać z tego przyjemność?

Zdaje sobie sprawę, że seks jest potrzebny i sama go lubię. Co więcej nie uważam, że "nie bo nie" jest akceptowany w związku, ale
  • Odpowiedz
@kamehameha: proszę? Gdzie ja napisałam, że nie jest ważna? Są jednak sytuacja, które mogą obnizyc libido na kilka miesięcy i to się również tyczy mężczyzn. Zostawić kogoś w takim momencie jest zwyczajnie słabe
  • Odpowiedz
@Sheta: Jeśli nie wynika to z jakichś zaburzeń, chorób itp. to pewnie przyczyną będzie przemęczenie, rutyna, brak zainteresowania partnerem (związek z "przyzwyczajenia")
  • Odpowiedz
@Calverleyy a wiesz, że akceptacja i zaspokojenie seksualne są ważne w związku? I to dla obu stron.. W związku nie powinno się myśleć tylko o sobie.


@Sheta: jeśli mowa o problemach zdrowotnych to już zupełnie inna kwestia, że tak pozwolę sobie zauważyć i tutaj głównym celem powinno być poradzenie sobie z takimi problemami. Seks jest jednym z elementów związku, ważnym, ale nie jest jego najważniejszym filarem. Czasem są sytuacje,
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Calverleyy czyli co piąta kobieta jest w wielkiej depresji i nie chce seksu? Sądzę ze facet nawet mogłby czuć się wdzięczny, że jego potrzeby mimo "depresji" są brane pod uwagę.
  • Odpowiedz
@krazben: czyli np śmierć kogoś bliskiego, lub choroba nie byłaby dla ciebie wystarczajacym powodem by wybaczyć komuś tego, że przez jakiś czas jego libido jest niskie bądź zerowe? Zostawił byś swoją drugą połówkę? I ty mnie uczysz o poważnych związkach i wsparciu xD
  • Odpowiedz
@Sheta: ja nie mówię o wszystkich kobietach, tylko wyjątkowych sytuacjach.

@agaja: dokładnie, o obu osobach. Np zrozumieć kogoś kto przez jakiś czas ma obniżone libido z konkretnego, uzasadnienionego powodu. Oczekiwanie współżycia W TAKICH PRZYPADKACH było by samolubne
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@agaja ok, są sytuacje gdy wręcz lekarza zabrania. Ale nie uwierze, że nagle te wszystkie kobiety które odmawiają mają problemy zdrowotne..
  • Odpowiedz
@Sheta: ale pytanie w poście nie było o wszystkie kobiety tylko ogólnie dlaczego takie istnieją. Podałam ci kilka przykładów, a wszyscy się na mnie rzucili jakbym broniła księżniczek które mówią nie, bo nie
  • Odpowiedz
@Sheta: zgadzam się, dlatego powiedziałam, że może to być uzasadniione przez jakiś okres czasu. #!$%@? czytajcie że zrozumieniem ludzie. Ja rozumiem ze to jest wykop i przyjęło się krytykowanie z góry ludzi którzy mają inne zdanie, ale używacie mózgu
  • Odpowiedz
@Sheta: a czy ja tak twierdziłam? ;)
ja odnioslam się jedynie do wątku faktycznych problemów, w przypadku których domaganie się "obsluzenia", jak to ktoś określił wyżej, jest dowodem egoizmu i raczej srednio świadczy o podejściu do partnera/partnerki (bo w takich kwestiach płeć nie musi mieć znaczenia) oraz calego związku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzysteButy lol, to nie bait (nie wiem jakby mógł być to bait :p ). Na przemyślenia mnie zabrało po kolejnym wpisie na anonimowych, że kobieta odmawia seksu
  • Odpowiedz
Wyjaśnijcie mi fenomen facetów którzy zostawiają swoje "drugie połówki" jeśli kobieta odmawia seksu przez no któres z powyższych


@Calverleyy: Nie znam takich, chyba że mają 16 lat i nie rozumieją istoty problemów, czyli są roszczeniowi. Z resztą to kobiety częściej odchodzą i szukają wymian, bo jak facet słaby to po co jej taki nieudacznik, następny w kolejce czeka co spełni zachcianki xD

to po co być ze sobą jak tego
  • Odpowiedz
wlasnie odkąd nosi pierscionek to jej się pogorszyło. Juz nic nie trzeba widać.


@CzysteButy: widocznie jest jedną z tych kobiet, którym bardziej zależy na ślubie/weselu niż na partnerze.

osiągnęła co chciała, więc uznała, że już więcej nie musi się starać xd
  • Odpowiedz