Wpis z mikrobloga

  • 52
#rozowypasek #niebieskiepaski #zwiazki #kiciochpyta
Powiedźcie mi, jak to jest z tymi "kobietami co już nie chcą seksow". Naprawdę takie istnieją? Że ktoś akirat ochoty nie ma - ok, ale żeby przez pół roku odmawiać? To nie można już z miłości i szacunku dla faceta nawet dać mu dojść? Potrzeby seksualne chyba też powinny być wspólną sprawą. Ktoś mi chce wyjaśnić ten fenomen?
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sheta: ja #!$%@? ale jesteście płytcy - problemy hormonalne, depresja, problemy zdrowotne to tylko pierwsze co mi przychodzi do głowy. Wyjaśnijcie mi fenomen facetów którzy zostawiają swoje "drugie połówki" jeśli kobieta odmawia seksu przez no któres z powyższych
  • Odpowiedz
via Android
  • 20
@Calverleyy a wiesz, że akceptacja i zaspokojenie seksualne są ważne w związku? I to dla obu stron.. W związku nie powinno się myśleć tylko o sobie.
@CzysteButy to co bedzie po ślubie? XD
  • Odpowiedz
@Sheta:

z miłości i szacunku do faceta dać mu dojść


No troche prychlam :D jednak fajnie, jak w seksie chodzi o cos więcej nic "dac dojść" :D
Ale calkoksztalt wypowiedzi propsuje :) tylko chyba kluczem jest jak obydwie osoby sie starają. :)
  • Odpowiedz
@Calverleyy: oj Ty chyba mloda jestes i swiata i zycia nie znasz. Bliskosc cielesna/seks to jedna z najwazniejszych rzeczy w zwiazku (jednak zaznaczam ze nie najwazniejsza). Jak tego nie rozumiesz sama plytka jestes...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@whoa-mala oj wiem, no ale jak już kobieta serio nie chce, a dla jej partnera to ważne z naturalnego punktu widzenia, ponieważ w ten sposob mezczyźni wyładowują stres również, to coż przydało by się poświęcic od czasu do czasu, niż kłocic o to
  • Odpowiedz