Wpis z mikrobloga

Mirki, przyszedł czas na kupno mieszkania i zaciągnięcie kredytu jak polecał nasz były prezydent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój doradca dość mocno poleca:
#ing i #millenium natomiast nie bezpośrednio, ale wyraźnie odradza #pekao i #pkobp
Nic nie mówi o #cityhandlowy ani #bps które teraz przodują w rankingach.

Na razie jestem nastawiony na #ing lub #pekao ale koleś twierdzi, że tam nie ma żadnych negocjacji jeśli chodzi o marżę/prowizję. Czy ktoś w tych bankach wnioskując indywidualnie zszedł z marży lub prowizji? Chce go sprawdzić, ale jeszcze nie wiem jak.

Jeśli robił ktoś sobie ostatnio zestawienia, to byłbym wdzięczny za podesłanie. Tych dodatkowych warunków jest multum, a w rankingach raczej nie biorą tego pod uwagę...

#banki #bank #finanse #nieruchomosci
  • 5
  • Odpowiedz
@mpitas3: wyślij zapytanie na forum-kredytowe.pl, wypełnisz ich ~10 punktowy formularz (typu kwota kredytu i zarobki), dostaniesz 1-4 oferty. Doradcy tam często jeżdżą po Polsce także mogą zacząć zdalnie Ci łatwić, mogą najprawdopodobniej odwiedzić, a na pewno będziesz miał w ciągu paru godzin jakąś ofertę do porównania.
  • Odpowiedz
@mpitas3: sprawdź na własną rękę, jeżeli to jakiś przypadkowy doradca z "domu kredytowego" to naturalnie będzie polecał bank który jemu najlepiej płaci za wniosek ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Różnice w prowizjach owszem są nie ma co ukrywać. Mitem jednak jest że każdy doradca patrzy na swój interes. Doradcy kredytowy pracuje głównie na poleceniach. Jak ktoś się wgryzie w branżę to ma szanse na dobre zarobi zachowując kręgosłup moralny. Mam klientów, którzy polecali moje usługi kilkanaście razy. Musiałbym być głupcem, który rezygnuje z tysięcy na rzecz kilkuset PLNów. Samemu można zrobić sobie krzywdę, szczególnie w skomplikowanych transakcjach. Szczerze się przyznaję że
  • Odpowiedz