Wpis z mikrobloga

Każdy ma wymarzone auto. Ja od dziecka marzę o własnym Mustangu. A się okazuje, że jest on bliżej mnie niż mi się wydawało. W przeciągu roku zamierzam go mieć! Rocznik 2015. Do następnych wakacji przypomnę Wam ten wpis.

[ #mustang | #carboners | #samochody | #ford | #fordmustang ]
U.....e - Każdy ma wymarzone auto. Ja od dziecka marzę o własnym Mustangu. A się okaz...

źródło: comment_XgMenh49waYvi8CRiA0de4m2wi0lHyTa.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UberKatze: ty tak serio, kupujesz mustanga i będziesz rezygnował z v8 bo nie stac cie na OC/AC? w tkaim razie w ogole cie na niego nie stać. A pomyślałeś, że trzeba będzie czasem, opony czy klocki/tarcze wymienić?Wyjdzie nawet drożej niż oc/ac :D jak kisnę.....
  • Odpowiedz
@PanKara: W leasing to by mozna bylo nawet wziac, sam sie zastanawiam czy nastepny leasing wlasnie na mustanga nie wziac. Chociaz poza "fajnym" wygladem to nie wiem czy to auto jest warte tyle ile kosztuje. Nie jezdzilem nim nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież to jest #!$%@? pod każdym względem


@ZjemCiKeczup: Nie wiem jak najnowszy model, ale miałem okazję pojeździć trochę starszą wersją z V8 po maską i nie mogę się z Tobą zgodzić. Za w miarę rozsądne pieniądze można mieć auto z super silnikiem bez turbin i innych wynalazków, prostą konstrukcją w której elektronika nie odgrywa głównej roli i jak ktoś ma trochę pojęcia to sporo rzeczy może sam naprawić, z napędem
  • Odpowiedz