Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, NIE BIERZ TEGO NIE BIERZ NIE BIERZ. Weźmie co mu sie podoba, bo kupuje swoje auto za swoje pieniądze dla siebie i wy mu auta nie wybierajcie.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Nie. Otwieram firmę niedługo w Anglii, ale chcę ją też prowadzić w Polsce. W moim zawodzie mogę pracować zdalnie, mam nawet już pierwszego klienta. B) Nad leasingiem myślę, ale się zastanawiam czy ktoś mi w Polsce da skoro działalność będę prowadził głównie w UK. Umówiony jestem do salonu Forda w Polsce na kawę, wszystko obgadam wstępnie.
@ZjemCiKeczup: To fachowa opinia popartarecenzjami mam myśleć oczywiście?
@studentskyyy:
  • Odpowiedz
@szpongiel: Interesuje mnie leasing z opcją wykupu samochodu za małą kwotę na samym końcu. Nigdy w leasingu nic nie brałem więc się nie znam jeszcze, ale moja znajoma spłaca swój samochód w ratach 4000 złotych miesięcznie w Polsce i ostatecznie zapłaci 1500 złotych za wykup samochodu na własność. Mam jeszcze trochę czasu i polatam po salonach w obu krajach i się wszystkiego dowiem z pierwszej ręki. :)
  • Odpowiedz
rozumiem, ze marzenia itp... ale 180k za plastikowe auto, które nie potrafi skręcać?


@RaV_Oyabun: Ostatnio sporo się poprawili, nawet nie ma sztywnego mostu z tyłu. A jeśli by kupić europejskie auto podobnej klasy pod względem wyglądu czy mocy to trzeba by dać 2x tyle.
  • Odpowiedz