Wpis z mikrobloga

@UberKatze: nie wiem dokładnie czy to zlot, czy po prostu kumple się zgadało, ale fajnie to wyglądało i brzmiało - akurat wracałem od siostry z Bielan i na wysokości skrętu do Alei Bielany mnie mijali
  • Odpowiedz
@Thexil: Pracuję w Anglii w kasynie i fabryce. Rzucam niedługo te prace, bo zakładam firmę jako grafik komputerowy. I to też studiuję. Rozważam wzięcie samochodu w leasing, a odkładać jestem w stanie kilka tysięcy złotych miesięcznie. Na tę chwilę mam na oko jakieś 70 tysięcy.
  • Odpowiedz
@UberKatze: ile lat jesteś w UK i ile masz lat? Dopiero po 4-5 latach będziesz miał jako taka historie kredytowa żeby myśleć o leasingu. A jak masz 20-25 lat to powodzenia z ubezpieczeniem za 3k funtów
  • Odpowiedz
@UberKatze jak chcesz się wyrobić w rok to lepiej się pospiesz, na nowego Mustanga czeka się min pół roku. Też go miałem brać ale właściwości jezdne przewazyly i padło na Focusa ST. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@UberKatze: #!$%@? to jakaś plaga. mieszkam w małym mieście 14k ludzi. Raz w tygodniu widzę ten nowy model mustanga. Paranoja, cholernie tanie pod względem osiągów i wyglądu. O jakości plastiku w środku lepiej nie wspominać ale... piękny samochód. Kupujcie ich więcej bo jest na czym oko zawiesić.
  • Odpowiedz