Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: Zobaczymy na co dokładnie będzie mnie stać za co najmniej pół roku. Tutaj muszę też myśleć o ubezpieczeniu, które może spokojnie zabić moje marzenia w przypadku prawilnej wersji silnikowej. Ale ja tam na jak największy silnik nie mam parcia.
  • Odpowiedz
  • 75
@UberKatze tylko w tym roku miałem z 5 Mustang ów. Jaka może być różnica pomiędzy 3.7 a 5?
Pewnie i tak śladowe w porównaniu do ceny auta.
Jak ktoś w aucie zabawce pyta o spalanie albo ubezpieczenie to go zwyczajnie nie stać. No offence.
Inna sprawa że to mocno przereklamowany samochód
  • Odpowiedz
@loczyn: Czekają mnie jeszcze co najmniej 2 lata studiów w Anglii. Cabrio jest tam przydatne jak szóste koło. Zdjęcie poglądowe, bo mi się spodobało. Ale podzielam opinię.
  • Odpowiedz
@UberKatze: Nie bierz ecoboost i koniecznie sie tym najpierw przejedz. W hertz i sixt maja do wypozyczenia. To bardzo specyficzne auto. IMHO challanger jest duzo lepszy.
  • Odpowiedz
@bigger: Dzięki. Będę sprawdzał różne opcje. Dlaczego Ecoboost taki zły? W jakim przedziale cenowym są Dodge?

Jeśli chodzi o Mustanga to interesuje mnie cena do max. 180 000 PLN.
  • Odpowiedz
@UberKatze: Na miłość boską czemu ciągle ludzie się podniecają tymi mustangami? Przecież to jest #!$%@? pod każdym względem + panująca opinia o posiadaczach mustangów odpycha. Jedynym plusem jest cena, ale do tej kwoty kupisz też parę fajnych samochodów.
  • Odpowiedz