Wpis z mikrobloga

Każdy ma wymarzone auto. Ja od dziecka marzę o własnym Mustangu. A się okazuje, że jest on bliżej mnie niż mi się wydawało. W przeciągu roku zamierzam go mieć! Rocznik 2015. Do następnych wakacji przypomnę Wam ten wpis.

[ #mustang | #carboners | #samochody | #ford | #fordmustang ]
U.....e - Każdy ma wymarzone auto. Ja od dziecka marzę o własnym Mustangu. A się okaz...

źródło: comment_XgMenh49waYvi8CRiA0de4m2wi0lHyTa.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loczyn: masz nawet zdjęcie tu, nadal ją mam i o ile to nie jest oczywiście żaden Mustang o tyle pod kątem możliwości jeżdżenia z otwartym dachem się nie różni zbytnio od innych kabrioletów. Z zamkniętym zresztą też, hardtop trochę więcej może skrzypieć na dziurach i w sumie tyle, nie jest zimniej, itd. W tym roku już z dwa miesiące temu pierwszy raz składałem dach a ostatni raz będzie pewnie
  • Odpowiedz
@RaV_Oyabun: @bluehead: 90% z was nigdy nie siedziało za kółkiem takiego samochodu, a powiela opinie o mustangach przeczytane gdzieś w internecie. nowe modele to solidne auta przystosowane do europejskich dróg, w tej cenie nie ma nic lepszego


@mcfreak: jak nie ma nic lepszego? Przeciez z normalnym silnikiem w dobrym stanie to z 150-200k.
  • Odpowiedz
Jedynym plusem jest cena, ale do tej kwoty kupisz też parę fajnych samochodów.


@ZjemCiKeczup: No właśnie, golfy się skończyły, że kolega @UberKatze jakiegoś gównianego forda kupuje? Tylko grupa vag, za 180 tys masz taką zajebistą a5 w tdi, że pali 5 litrów na trasie i prawie nie bierze oleju... #!$%@? z tym, że to zupełnie inna klasa i zupełnie inny samochód. Jakie niby fajniejsze auta sportowe można kupić do
  • Odpowiedz
@UberKatze: Haj fajf! Nie marzę o Mustangu, ale bardziej przyziemnie - Alfa 159 (opcja rozsądna - 1.9 JTDm 150KM, opcja mniej rozsądna 2.4 JTDm 200KM) . Fundusze już odłożone i spokojnie rozglądam się za czymś ciekawym. ()
  • Odpowiedz
@stannis: hehe kyrie... nie o takie mirko nic nie robiłem

tak czy owak jestem szczęśliwym posiadaczem suzuki sx4 (ʘʘ) i nigdy nie miałem auta grupy vag, choć zdarzało się prowadzić

a to nie są mity, tylko stereotypowe żarty
  • Odpowiedz