Wpis z mikrobloga

@kw401: Nie wiem któż to klocuch.... Ale zastanawiam się, czy Pan Wojciech nie ma jakiś kłopotów finansowych. To, że występuje w reklamie -nie mam nic przeciw, ale, że tam wypowiada słowa typu "cośtam w decathlon" - zamiast "w decathlonie" to raczej nie w stylu redaktora....
  • Odpowiedz
zresztą stawiać w jednym rzędzie jakiegoś klocucha obok Pana Wojtka to bluźnierstwo :P


@acidd: Wpis ma charakter heheszkowy i nie miał na celu obrażać ani Wojciecha Manna, ani Klocucha ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to ja szanuję Manna jak #!$%@?. Gdy jeszcze chodziłem do #techbaza, to do szkoły dojeżdżałem z ojcem, zawsze rano w samochodzie leciała Trójka, a jak słyszałem, że poranny program
  • Odpowiedz
@first: Wiem, że w wielu reklamach mówią z błędami, ale Pan Wojciech znany był z tego, że gdy robił coś niezgodnego to dla żartu i raczej nie był to błąd powszechny, wręcz kujący w uszy. Tu z jakiś powodów zgodził się na to...
  • Odpowiedz
@Kaczus2B: a nie akcentuje tego jakoś szczególnie? właśnie sądziłem, że może robić to świadomie, ale to prawda, że takie "kwiatki" popełniał przy mało popularnych rzeczach.
  • Odpowiedz