Wpis z mikrobloga

Znalezisko użytkownika @Hubolb Antifa zniszczyła pracę dzieci należy skwitować chłodnym uśmieszkiem. Do wszystkich wykopków, wykopujących ten szajs: jeśli na prawdę wierzycie, że to robota Antify, a nie nacjonalistycznych troglodytów, to jest mi szczerze przykro z powodu Waszej zaburzonej percepcji. Czy kiedykolwiek widzieliście graffiti bez żadnych konotacji politycznych, zniszczone przez Antifę? Ja nie. Dlaczego? Bo taka sytuacja nigdy nie miała miejsca! Przyznaję, że lewicowi aktywiści sporadycznie niszczą czyjeś prace, ale tylko te promujące rasizm, uprzedzenia i nietolerancję. Dlaczego to robią? Bo nie ma zgody na brak zgody. Muszę również zaznaczyć, że jeśli jakieś graffiti jest niszczone, to nigdy w tak prymitywny sposób, jak to w znalezisku @Hubolb Poniżej przykładowe graffiti przerobione przez lewaków.

#polska #antifa #graffiti #neuropa #4konserwy #nacjonalizm #poznan #bekazprawakow
F.....r - Znalezisko użytkownika @Hubolb Antifa zniszczyła pracę dzieci należy skwito...

źródło: comment_OJIHypxNZ5e67bH4mKAnALgRjHjuKCFQ.jpg

Pobierz
  • 22
Chcę również dodać, iż jest mi niezmiernie przykro, że znalezisko @Hubolb ma ponad 1600 wykopów. Każdy, kto ma trochę oleju w głowie, zorientuje się, że to prowokacja przeciwników Antify, a jednak w komentarzach jest mnóstwo takich opinii:

@eDBX37txWmRRyV6E: Takim to by się przydało w pomarańczowych kombinezonach popracować społecznie...

@symmetry: To jest tak niedorzeczne, ze wyglada na prowokacje, z drugiej strony to antifa ( ͡°( ͡° ͜ʖ
F.....r - Chcę również dodać, iż jest mi niezmiernie przykro, że znalezisko @Hubolb m...

źródło: comment_mUrYmONpePWCUeccmlkgAV5eXcAY1wrM.jpg

Pobierz
Toczą się dobrze każdy pracuje na jej los nie oceniam nikogo jestem Polakiem co ciężko pracuje rozumiem że każdy musi się wyszalec ale hasła lewicowe są tak nie dozeczne ze az głupie to jest nasz kraj szanujmy się to tyle wycierpieli nasi dziadkowie żyjmy w pokoju może jakąś akcja lewicowa co z zmyje tę hasła pokażą ze to nie jest ich czym tak uważam a prowokacja oczywiście mogła być zyjmy w pokoju