Wpis z mikrobloga

od zawsze powtarzam, że gdyby faceci mieli cipki to baby w ogóle nie byłyby potrzebne. tylko #!$%@?ą, robią awantury, fochy, a to kup to, a to tamto, a to urodzinki, #!$%@?, prezenty, rocznice, kwiaty a i tak się skończy na tym, że jednak kolczyki nie trafione. ja #!$%@?. a facet? a facet #!$%@? to brat, facet to odbicie lustrzane, gra na kompie, lubi sporty ekstremalne, jak trzeba to pomoże zbudować płot czy umyć samochód. facet zajebiście gotuje bo wiem po sobie, że jak #!$%@? obiadek to nawet mama jest dumna pomimo swojego 30 letniego stażu. naprawdę, gdyby nie biologiczny pociąg fizyczny, gdyby nie te wasze cycuszki i wilgotna studnia to KAŻDY FACET MIAŁBY WAS W DUPIE WREDNE JĘDZE
  • 19
@cup12552: Właśnie odkryłeś, czym jest płeć społeczna, asymilacja kulturowa oraz że oczekiwania wobec obu płci różnią się. Mężczyzna zyskuje, kiedy jest zaradny. Kobiety wiedzą, że ich bronią jest uroda i poprzez to się promowały. Na byciu mistrzynią survivalu nie zbiłyby kapitału, a na byciu słodką blondi z dużymi piersiami tak. Eksperyment miałby sens, gdyby występowali w nim ludzie o podobnych celach i predyspozycjach. Ja też myślę, że społeczność kobiet gorzej by
@fan_comy spoko, niedługo zbudują androida który będzie jak baba tylko bez focha, zabiegania o nią i tycia po ślubie. Będziesz miał sex maszynkę wiecznie młoda i o wyglądzie supermodelki.

Rozwiąże to wiele problemów sfrustrowanych facetów.