Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka aktualnych promocji na telefony i inne produkty z chińskich sklepów.
W Banggood: Xiaomi Mi5S 3/64 GB złoty w cenie 250,55$ z kodem 5BGESM5S2 (bez refa)
ZUK Z2 Pro 6/128GB w cenie 269,99$ (bez refa)
Głośnik bezprzewodowy BlitzWolf BW-F4 w cenie 44,99$ (bez refa)

W Gearbest:
Laptop Xiaomi Air 13 Ultimate i7-6500U, 8GB RAM, 256 GB SSD w cenie 799,99$ z kodem Air13No (bez refa)
ONEPLUS 3T 6/64GB wersja Global w cenie 399,99$ z kodem PlusT(bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 Global 4/64GB w cenie 399,99$ z kodem NoteGB2 (bez refa)
Xiaomi Redmi 4 2/16 GB złoty w cenie 109,99$ (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global złoty Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 161,99$ (bez refa)
Asus ZenFone 2 4/16GB szary w cenie 128,99$(bez refa)
Kamera do monitoringu YI Dome w cenie 35,99$ z kodem Cames (bez refa)
Xiaomi Miband 2 w cenie 21,99$ (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
Pobierz rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka aktualnych pro...
źródło: comment_aiFttdPHt1p5zV0sXoEU3c7WEHN5jE0q.jpg
  • 23
Wołam zainteresowanych (52) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @dziabarakus @Dowluk @
@rybak_fischermann: nigdy nie zamawialem nic od przyjaciol z Azji, a kusi mnie glosnik bt. Czy zakupy na tym calym ali lub banggood sa trudne? Czy tylko zakladam konto, klikam buy i wplacam hajs?(w jaki sposob, paypal?). Ile czeka sie na przesylke?
Sorry, ale chcialbym sir dowiedziex wszystkiego od osoby, ktora w tym siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)