Wpis z mikrobloga

Kilka rad dla #przegryw i #tfwnogf odnosnie kobiet:

1. Miej pasje - nie musi być to od razu kolekcjonowanie modeli XIX-wiecznych lokomotyw ale granie na komputerze i ogladanie filmow na cda.pl to tez nie jest pasja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Opowiadaj o niej - jak nudna by nie była, jeśli opowiadasz o pasji podjarany nią, w ciekawy sposób itd. to laskę zainteresuje nawet coś co do tej pory było dla niej nudne.

2. Bądź rozmowny. Niestety małomówność to dla większości chyba największy problem. Jeśli umiesz laskę przegadać a w dodatku podczas rozmowy dorzucić jakąś zabawną anegdotkę lub żart sytuacyjny to już super. Tylko nie gadaj z nią o wyższości Intela nad AMD - chyba, że temat ją interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Jeśli laska zgodziła się z Tobą umówić to znaczy, że jest potencjalnie zainteresowana. Tu można trochę się pobawić.
Np. spacerując, niby przypadkiem zderzajcie się dłońmi. Dla niej to sygnał, że próbujesz ją złapać za rękę, a Ty po chwili schowaj ją (swoją rękę :P ) do kieszenie lub coś. Dziewczyna złapie troche mindfucka, bo chciałaby zgrywać niedostępną a robisz to ty ;p oczywiście to nie jedyny przykład takiej gry. Chodzi o to, żebyś okazywał zainteresowanie i za chwilę je stracił - oczywiście z umiarem i bez popadania w skrajności. Czyli przykład z ocieraniem sie o rece spoko, ale mowienie ze jednak kocha sie swoja byla juz nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Oczywiscie kazdy ma wady ale jesli masz 30 lat, jestes bezrobotny i mieszkasz z rodzicami to nawet sie do tego nie przyznawaj ( w przypadku gdy chcesz panienke na noc, bo jak chcesz zbudowac cos glebszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) to i tak to wyjdzie), a najlepiej nie bierz sie za podryw przynajmniej dopoki nie wynajmiesz mieszkania i nie znajdziesz pracy (oczywiscie za minimum 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ta kombinacja (lvl/brak pracy/mieszkanie z rodzicami) to sygnal dla laski ze jestes przegrywem ktorego mamusia utrzymuje i nie potrafisz sobie sam nawet prania zrobic. Oczywiscie to nie zawsze tak wyglada ale skrajnoscia sa przypadki gdy sie zyje w takiej kombinacji nie z wlasnego wyboru.

4. Badz optymista, czesto sie usmiechaj, zartuj (byle nie z martwych plodow, chyba ze umawiasz sie z mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

5. Znaj sie na czyms - badz specjalista w swojej dziedzinie. Nie musi byc to dziedzina ktora da Ci prace i chleb, moze byc to chociazby pasja ale znaj sie na tym. Laski lubią jak facet się na czyms zna i nie musza to byc samochody.

6. Co by się nie działo - nie bądź kimś kim nie jesteś - naprawdę szybko to wyjdzie

7. Podsumowując - nie bądź nijaki. Zacznij wyróżniać się z tłumu przeciętniaków bo dziewczyny tego oczekują. Ludzi nijakich to mają codziennie na #tinder czy #badoo - masz szanse sie wyroznic. Kto wie, moze bedziesz dla niej pierwszym, ktory sie zna na XIX-wiecznych lokomotywach i ją tym zainteresujesz.

Celowo nie poruszam kwestii wyglądu. Oczywiście Twoje szanse się zwiększą, jak nie jesteś zalany, dobrze się ubierzesz i uczeszesz - ale ta kwestia schodzi na dalszy plan jesli opanujesz swoją gadkę i będzie brana pod uwagę dopiero gdy trafi się konkurent ktory gada rownie dobrze lub lepiej niz Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są też dziewczyny które lubią wysokich/umięśnionych/niskich/misiowatych facetów i jeśli się nie wpasujesz to nawet na Ciebie nie spojrzą. - to są ich indywidualne upodobania i raczej tego nie zmienisz bo skoro otwarcie o tym mowia to raczej jest to dla nich wazne. Zreszta, sam bys nie chcial pewnie morsa 100kg.

Faceci mają ten komfort, że kobiety mimo wszystko zwracają mniejszą uwagę na wygląd, a te co wymieniłem wyżej to raczej rzadko się trafiają

No i co najważniejsze - te rady są dla tych którzy chcą nawiązać jakąś dłuższą relację (niekoniecznie związek) niż jedna noc. W przygodach na jedną noc możesz być kim chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MangoZjem - Kilka rad dla #przegryw i #tfwnogf odnosnie kobiet:

1. Miej pasje - ni...

źródło: comment_ruVkx4CkIRqtk9icPq5MaHENCO3xnxVw.jpg

Pobierz
  • 368
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MangoZjem:
1. Mam pasje a nawet kilka - tak że czasem dla @wykopnieta nie starcza casu :(
2. Jestem rozmowny, tylko w internecie..
3. Przynjamniej ona zna moje wady i mnie za nie opiernicza - sama swieta nie jest ale mam to w dupie.
4. Nie. Bo wtedy myślą że jestem upośledzony.
5. Znam się na czymś. Ale i tak c---a
  • Odpowiedz
@MangoZjem: te poradniki są z d--y, taka prawda
tejemnica poliszynela - jak jesteś "FAJNYM" człowiekiem i wychodzisz do ludzi d------i się znajdą
ofc z różnymi ludźmi różnie się rozmawia, pewne cechy/umiejętności ułatwiają pewne sprawy

JEDNYM SŁOWEM PANNY TEŻ SĄ LUDZMI xD i mają ludzkie oczekiwania
co to za wojna panny vs ludzie :) nikt nie powinien obniżać swoich "żelaznych" wymagań tylko dlatego że akurat nie jest w stanie kogoś znaleźć, robienie czegoś na siłę jest
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: otworzyles właśnie puszkę Pandory;)
Człowiek (kobiet to tez dotyczy bo nie każda jest ogarnięta) ogarnięty wg mnie
- nie siedzi i nie jęczy jakie to jego życie jest bez sensu, tylko jak mu coś nie pasuje to bierze dupe w troki i pracuje żeby to zmienić
- nie rzuca słów na wiatr
- szanuje innych ludzi
- ma pracę (miłość miłością ale heloł jeść
  • Odpowiedz
otworzyles właśnie puszkę Pandory;)


@HanElle: Zrobiłem to z premedytacją ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do wymienionych cech ciężko spotkać ludzi, którzy by je posiadali, a chyba w szczególności

- nie siedzi i nie jęczy jakie to jego życie jest bez sensu, tylko jak mu coś nie pasuje to bierze dupe w troki i pracuje żeby to zmienić
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua:

Zrobiłem to z premedytacją ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do wymienionych cech ciężko spotkać ludzi, którzy by je posiadali, a chyba w szczególności


To jeczenie to głównie domena kobiet. Problemy w stylu 'o matko jestem gruba' daj jej rade 'to schudnij' to podniesie larum 'ale jak to?' ;)
Chociaż moi koledzy tez nieraz mają problemy z doopy. I potrafią o nich dyskutować z
  • Odpowiedz
@MangoZjem:

# lublin (10) # piwowlublinie (7) # rozowepaski (5) # logikarozowychpaskow (4) # niebieskiepaski (3) # aferabotowa (2) # chcepogadac (2) # heheszki (2) # logikaniebieskichpaskow (2) # pokazmorde (2) # truestory (2) # zwiazki (2) # atencyjnyrozowypasek (1) # bajki (1) # cebuladeals (1) # chwalesie (1) # coolstory (1) # danielmagical (1) # film (1) # filmyanimowane (1) # furry (1) # gotujzwykopem (1) # gownowpis (1) # kiciochpyta (1) # lubelskiedniinformatyki (1)

Mówisz do mnie coś o pasjach i zainteresowaniach?
W takim razie urzecz mnie opowieścią o piwie w lublinie
  • Odpowiedz
haha zabawny jesteś

jak szukacie laski wśród karyn to nie dziwcie się, że one zwracają uwagę tylko na wygląd

tylko karyny to ułamek, a ja mówię o normalnych kobietach

a te normalne - mówię z własnego doświadczenia, z rozmów z koleżankami, z obserwacji ulicy czy związków znajomych - zwracają mniejszą uwagę na wygląd niż faceci

i nikt nie pisze, że kobiety nie zwracają uwagę na wygląd, ale że nie jest to dla
  • Odpowiedz
  • 0
@raistpol po pierwsze konto jest od miesiaca wec zbyt duzej aktywnosci nie mam jesli zauwazyles, po drugie ocenianie drugiej osoby po aktywności na mirko xD seems legit. Zreszta nie mowie nic do Ciebie tylko rzucilam kilka rad ktore moglby ulatwic poderwanie dziewczyny. Chcesz to korzystqj ape przymusu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
1. Nie badz brzydki
2. Badz dynamiczny, atencyjny i znany w oklicy
3. Miej pieniadze
W sumie to wystarczy, spelnic jeden z tych punktow
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Faceci mają ten komfort, że kobiety mimo wszystko zwracają mniejszą uwagę na wygląd

No, nie zgodzę się. Jak mam sporo koleżanek, które lubią moje towarzystwo i zabawianie, rozmowy, tak mam świadomość, że żadna, na mnie nie spojrzy potencjalnie w "taki sposób" przez to jak wyglądam. ¯\(°_o)/¯
  • Odpowiedz
@Ignac96: imo dales sie po prostu zfriendzonowac albo nie pasuje im Twoj charakter jako charakter osoby z ktora by chcialy isc przez zycie. wiadomo ze w jakims stopniu patrza na ten wyglad, ale jesli Ci daly koszta to najprawdopodobniej przez charakter - albo są karynkami co pragna przygody z Alvaro na erasmusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
3. Miej pieniadze


@Bajo-Jajo: ja p------e, dopóki sie nie nauczycie ze nie wszystkie laski leca na kase to nigdy Wam sie nie uda kogos poderwac na dluzej bo takie s---------e myslenie wyjdzie predzej czy pozniej, a zadna nie chce byc z kims kto ma ją za materialistke
  • Odpowiedz
@aswalt: Dokładnie! Zanim schudłem to nawet czysto koleżeńskich relacji nie chciały utrzymywać, a jak zleciało mi -40 kg to zaproszenia na imprezy lecą jak p------e. "Ignac <3 hehe wpadaj imprezka jest hehe" czuje przez to ogromny dystans i podejrzliwość wobec kobiet. :/
  • Odpowiedz
@raistpol: Nie chcę się wtrącać ale Twoje tagi też nie są jakieś wybitne. Bro, to tylko wykop a nie forum racjonalisty.pl.

# heheszki (10) # muzyka (6) # ciekawostki (5) # rozrywka (4) # gownowpis (3) # mecz (3) # sport (3) # ufc (3) # jpop (2) # legia (2) # mma (2) # polska (2) # standup (2) # swiat (2) # amerykawybiera2016 (1) # anime (1) #
  • Odpowiedz