Wpis z mikrobloga

Człowieki pomuszcie! Odeł prosi o pomoc w wyborze solidnej zabawki, jakiś misiek, albo pluszak tylko w wersji dla sadystów. Ostatni jego przyjaciel pieseł ze sklepu zoologicznego - solidny podobno - wytrzymał 10 minut, a potem jego wnętrzności latały po pokoju.
#pies #psy #pokazpsa #smiesznypiesek #odeusz #zwierzaczki #zwierzeta
Pobierz
źródło: comment_yymUe8Mzz958uq8L3T9747lGe22neMKD.jpg
  • 64
@LadyMartini: No nie wiem jak widzi że zakładam mu zwykłą, taką czerwoną to od razu wyrywa do przodu, nosi ją za krótko żeby się przyzwyczaić do takiego chodzenia, ponosi z pół roku i znów spróbuję, skoro go tym nie krzywdzę bo nie ciągnie, a działa to dlaczego by nie?
@KornixPL: Mi taki bydlak wyrósł :D Największy z miotu i mimo, że przerastał niektóre dorosłe owczarki to nadal miał takie myślenie szczeniaka. Łopaty, grabie, wiadra, wszystko nosił albo za sobą ciągnął. Od dłuższego czasu ma czerwoną piłkę z takimi jakby kolcami. Piszczy tym jak chce się bawić, szturcha nią i nawet przynosi jak mu się rzuci.
Co do kolczatki- świetne narzędzie, tylko trzeba się tym umiejętnie posługiwać :D
Pobierz
źródło: comment_tLfPvBpBwwtGix8wmRtVfJER72djOqcl.jpg
@Varien:

Co do kolczatki- świetne narzędzie, tylko trzeba się tym umiejętnie posługiwać :D

Prawda, to jak z nożem, można powiedzieć że narzędzie śmierci, bo możesz zabić, ale spróbuj zrobić kanapkę łopatą.

Zabawki też dobieramy pod fakt, że Odeł jest w domu przez większość czasu - w sensie w nocy i jak nas nie ma. Nie mamy podwórka - jeszcze, bo trwają przygotowania, ale i tak będzie domowym piesem - więc trzeba
@KornixPL mój ma podobnie, każdą zabawkę rozbraja w 10 minut. Kiedyś przypadkiem złapał taką małą piłkę do piłki ręcznej i ma ją do dziś, nie potrafi jej przegryzc i praktyczne cały czas wygląda jak nowa
@totalski: Uwierz też mamy problem z zabawkami. Kongo ma tylko że twarda są strasznie a mieszkając w bloku nie bardzo sąsiada po suficie taka piłka walić...